NIKDY sa s nimi nezahrávajte: TOTO je 5 najžiarlivejších znamení zverokruhu!

NIKDY sa s nimi nezahrávajte: TOTO je 5 najžiarlivejších znamení zverokruhu!

Žiarlivosť môže byť aj sexy, ak cítite, že partner vás pre seba stráži. No, prestáva byť príjemnou, keď sa mení na väzenie, výčitky, obviňovanie a doslova obmedzujúce správanie. Žiarlivosť sa stáva väzením a niektoré znamenia majú v krvi byť v tom väzení neľútostným bacharom. Bacha na ne! V našej galérii pod článkom ich nájdete všetky...

TOTO sú najsilnejšie osobnosti zverokruhu: Zistite, či ste medzi nimi aj vy! 

Baran
Znamenie, ktoré si bude strážiť územie aj agresiou. Je pripravený zbaviť sa akéhokoľvek soka, ktorý by sa dostal medzi vás. Je to znamenie, ktoré sa nebojí ísť do súboja, ak mu na niekom záleží. Síce to možno trochu žene môže lichotiť, ak sa oháňa päsťami, ale pravda je taká, že žiarlivosť nikdy lásku neplodí. Skôr len strach a obavy. V našej galérii pod článkom nájdete všetky nezdravo žiarlivé znamenia zverokruhu. Patríte medzi ne?

Znamenie zverokruhu vás prezradí: TOTO je vlastnosť, ktorú na vás každý miluje!

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

NIKDY sa s nimi nezahrávajte: TOTO je 5 najžiarlivejších znamení zverokruhu!NIKDY sa s nimi nezahrávajte: TOTO je 5 najžiarlivejších znamení zverokruhu!NIKDY sa s nimi nezahrávajte: TOTO je 5 najžiarlivejších znamení zverokruhu!NIKDY sa s nimi nezahrávajte: TOTO je 5 najžiarlivejších znamení zverokruhu!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac