Nie je len na zábavu! 15 lekcií, ktoré nám dal seriál Hra o tróny

Nie je len na zábavu! 15 lekcií, ktoré nám dal seriál Hra o tróny
Cesta k ôsmej sérii seriálu Hra o tróny bola tŕnistá, dlhá a plná očakávaní. Jeden z najúspešnejších seriálov súčasnosti však nie je zaujímavý len zápletkou, kulisami a historickým spracovaním. Je možné si z neho veľa zobrať do života, viac sa dozviete v našej galérii pod článkom. Sledujte teda s napätím aj ďalšie časti a učte sa spolu s nami. Na Instagrame Wanda.sk nezabudnite v pondelok 20. mája sledovať výstup z exkluzívneho premietania poslednej časti Hra o tróny v bratislavskom Bory Mall.

Poznáte lepšie baby? 20 lekcií, ktoré sme sa naučili od Žien z rodu Gilmorovcov

Sociálny balíček prežitia
Je potrebné si vytvoriť takýto balíček na emocionálnej úrovni. Vzťahy sú to, čo prežije. Niekedy vedia aj potrápiť, no mať okolo seba ľudí, ktorí sú jednoducho vaši, to je presne to, čo si môžete zobrať do života zo seriálového príbehu. Veď, čo by niektorí dali za okolie, ktoré stojí vždy pri nich.

Žiadna nahota, sukňa za 5 dolárov: 20 nepoznaných faktov o seriáli Sex v meste

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero vecí, ktoré sme sa naučili vďaka seriálu Hra o tróny.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Profimedia

 


Super TEST! Ako vyzerá moja budúcnosť za 10 rokov?
Otestuj sa

Galéria

Nie je len na zábavu! 15 lekcií, ktoré nám dal seriál Hra o tróny  Nie je len na zábavu! 15 lekcií, ktoré nám dal seriál Hra o tróny  Nie je len na zábavu! 15 lekcií, ktoré nám dal seriál Hra o tróny  +12Nie je len na zábavu! 15 lekcií, ktoré nám dal seriál Hra o tróny
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac