TOTO je nový sex trend: Šokuje vás, čo ľudia robia v práci!

TOTO je nový sex trend: Šokuje vás, čo ľudia robia v práci!
Mnohé firmy sa v súčasnosti doslova pretekajú v tom, aké benefity ponúknu zamestnancom, len aby pre nich pracovali tie najlepšie mozgy. Niektoré lákajú nových adeptov na príplatky k tarifnému platu, iné na baby friendly politiku či masáže a saunu. No, existujú aj firmy, ktoré vám oficiálne umožnia masturbovať v práci. Neveríte? Čítajte ďalej.

12 exkluzívnych tipov do postele: Prekvapia každého chlapa!

Až štyridsať percent
Podľa nedávneho prieskumu masturbuje počas pracovného dňa až 40 % ľudí. Zdá sa vám to číslo privysoké? Nuž, veľké percento pokrývajú tí, ktorí pracujú z domu a zvyšok sú tí, ktorí si to urobia potichučky pod stolom alebo na firemnom WC. Takže o tom ani neviete.

 

Psychológovia radia: Masturbujte!
Psychológ Mark Sergeant vraví, že masturbácia pri práci je skvelý spôsob ako odbúrať stres a napätie. Navyše je to oveľa väčšia zábava než svižná chôdza okolo firmy. Potvrdzujú to aj iní sexuálni terapeuti, ktorí tvrdia, že krátka prestávka spojená s telesným pôžitkom osvieži ducha a upokojí pracovný stres. Cliff Arnall si myslí, že masturbácia v práci prispieva k väčšiemu sústredeniu, menšej agresivite, vyššej produktivite práce a dobrej nálade.

Tomu neuveríte! Aké sú najdivnejšie sexuálne fantázie mužov? 

Psychohygiena je dôležitá
Keďže dnes takmer každý žije v zhone a stres sa stal naším osudom, potrebujeme aktivity, ktoré nás ho zbavia a pozitívne nás naladia. Relaxácie, meditácie, masáže či wellness, to všetko dodáva nášmu telu potrebné endorfíny. Sexuológovia dodávajú, že k účinným spôsobom ako sa uvoľniť a nabiť energiou patrí aj onanovanie. Podľa nich by preto mala byť masturbácia v práci povinná.

TOTO sú super tipy na sex v aute: Užívajte si a nebojte sa toho!

Lepšie než koláče či cigarety
To, že každodenne zažívame v práci stres je neodškriepiteľné. Niektorí ho zaháňame cigaretami, iní sladkosťami, ďalší emocionálnym výbuchom či dávkou alkoholu. Každá z týchto alternatív však prináša len ďalšie a ďalšie problémy. Odborníci preto ponúkajú 5-minútové riešenie, ktoré nikomu neublíži, nepridá kalórie ani nikotín, dotyčnému prinesie vzrušenie, príjemné predstavy a dokonalé uvoľnenie.

Sex bez lásky a priatelia s výhodami: Je to naozaj výhodné alebo skôr jeden veľký problém? 

Ako na to?
Zamestnávatelia, ktorí tento trend začali presadzovať už prispôsobili na masturbáciu pracovisko. Okrem štandardného WC ponúkajú aj špecializované miestnosti, v ktorých sa zamestnanec na chvíľu môže venovať sám sebe. Intimita a diskrétnosť sú mimoriadne dôležité, aby sa onánia v práci nepovažovala za sexuálne obťažovanie kolegov či kolegýň.

Sex s novým objavom: Predtým by ste si mali premyslieť, či...

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac