Nový vzťah? Znamenie vám prezradí, kedy ste pripravené!

Nový vzťah? Znamenie vám prezradí, kedy ste pripravené!
Koniec je vždy prísľubom nových začiatkov, hoci pri vzťahoch to tak nevyzerá. Niekomu liečba zlomeného srdca trvá dlho, iný je pripravený na novú lásku relatívne skoro. Vplyv na to majú aj hviezdy. Zverokruh zásadne ovplyvňuje, ako rýchlo vaša duša dokáže nájsť svoju stratenú polovičku. V našej galérii pod článkom si nájdite svoje znamenie a zistite, či ste už pripravená na lásku...

Baran
Vo svojom srdci má toľko lásky, že sa s ňou nutne potrebuje podeliť s opačným pohlavím. Baran je presne to znamenie, ktoré sa dokáže zamilovať prakticky cestou domov z miesta rozchodu. Je to znamenie, ktoré je pripravené na nový vzťah aj lásku relatívne najrýchlejšie. Za mesiac si na starý vzťah už nespomenie a sú plne angažovaní v novom.

Vedci odhalili desivú skutočnosť: V tomto znamení je narodených najviac sériových vrahov?

Býk
Veľmi ťažko sa vyrovnáva s rozchodom a často upadne do výčitiek. Po rozpadne dlhého a stabilného vzťahu je vhodné, aby Býk počkal aspoň tri roky, kým niekoho znovu pustí do svojej duše. Je to dlhý čas, ale toľko potrebuje na zastavenie srdcového krvácania. Príležitostný flirt alebo láska nie sú prekážkou, no rozhodnutie žiť s niekým iným by malo prísť po dlhšom období.

Muži ich nedokážu dostať z hlavy: Ženy v tomto znamení ovládnu myseľ každého chlapa

Blíženci
Sú síce emotívne rozkolísaní, ale dokážu žiť pokojne aj sami. Kým sa búrka v ich duši upokojí a obnovia si stratenú dôveru v iného človeka, môže to trvať rok. Preto je lepšie, ak si nechajú pred novým vzťahov odstup pár mesiacov.

Znamenia zverokruhu, ktoré milujú na život a na smrť: Ich lásky sa len tak nezbavíte

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie znamenia a ich predpoklady na úspešný vzťah. Ako ste na tom?

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Spravte si TENTO test a zistite, aká vysoká je vaša inteligencia!
Otestuj sa

Galéria

Nový vzťah? Znamenie vám prezradí, kedy ste pripravené!Nový vzťah? Znamenie vám prezradí, kedy ste pripravené!Nový vzťah? Znamenie vám prezradí, kedy ste pripravené!+6Nový vzťah? Znamenie vám prezradí, kedy ste pripravené!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac