O akých ženách v noci sníva?

O akých ženách v noci sníva?

O vás, o nikom inom. Nie, vážne. Pravdepodobne sníva o nádherných, atraktívnych ženách, ktoré mu splnia každé želanie. Dokonca i také, o ktorom sa nikdy nedozviete. V jeho snoch by ste objavili všetky bežné klišé. Ako dobre viete, muži sú pomerne jednoduchí a napokon aj všetci rovnakí.

Vôbec by ste si nemali robiť starosti kvôli jeho erotickým snom. Široká škála sexuálnych predstáv je znamením psychického zdravia a dobrým zdrojom inšpirácie pre skutočný sexuálny život. To tvrdia experti.

Koniec koncov, ženy majú oveľa viac sexuálnych snov ako muži. Pravdepodobne preto, že ich sexuálna fantázia je bohatšia a celkovo tvorivejšia. Čím viac sa dozviete o jeho sexuálnych túžbach, tým lepšie.

V ideálnom prípade urobíte to, po čom tajne túži. Ak by ste to dokázali, potom by jednej noci mohol skutočne snívať o jedinej žene, ktorú by ste mohli akceptovať, totiž vás. O kom inom!

Onanovanie je zrada

Muž sa ukája sám, ak ho neuspokojíte vy. Hlúpe by bolo keby to nerobil. Je mu pritom rovnako ako vám. Každý sám najlepšie vie, čo mu robí dobre. Svoje tajné aktivity však nikdy neprizná, pretože z vás má strach.

Obáva sa, že onanovanie by ste považovali za zradu. Jedno by vám malo byť jasné. Čím častejšie sa uspokojuje sám, tým horší mu bude pripadať sex s vami. V ideálnom prípade sa s ním budete milovať tak často, že myšlienka, aby to vyskúšal občas sám, ho ani nenapadne.

V tejto fáze je načase vyjadrovať sa presne: váš muž právom považuje sex za to najdôležitejšie, čo môže s vami podnikať. Čím častejšie s ním budete spať, tým dlhšie s vami zostane. Sex je pre muža tým, čím je káva pre firmu, ktorá ju vyrába. Základným artiklom.

Základným artiklom lásky je sex, dobrý sex, nič iné. Láska ako produkt, sex ako značka produktu. Znie to možno trochu ako hlúpa reklama, ale je to fakt. Partnerstvo, a to by mal vedieť každý, môžete viesť len ako firmu.

Chceme úspešný produkt? Chceme lásku? Potom potrebujeme dobrú a spoľahlivú značku. Potrebujeme dobrý sex, potom sa vydarí aj láska. A potom sa nebude musieť ukájať sám. Trúfame si tvrdiť, že sex vo dvojici vám bude pripadať aj akýsi napínavejší.

Autor: Redakcia

Foto: Isifa


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac