Od fanúšičiek si vyslúžil titul sexy ocko! Za všetko môže jediná fotka jeho a malého Sanela! Môže byť?

Od fanúšičiek si vyslúžil titul sexy ocko! Za všetko môže jediná fotka jeho a malého Sanela! Môže byť?
Vo všeobecnosti sú muži zo svojich synov hotoví a hrdý otecko Rytmus nie je žiadnou výnimkou. Napriek tomu, že si svoje súkromie pomerne dosť stráži, od narodenia Sanela jednoducho nevie odolať a s fanúšikmi sa podelí vždy veľmi rád o akýkoľvek záber synčeka. Pri tomto zábere si dokonca vyslúžil od ženského publika aj titul sexy ocko. Otvorte si našu galériu pod článkom, súhlasíte s nimi?

Mary Bartalos sa podelila o azda najroztomilejšiu fotku synčeka: Fíha, pozrite, aký je z neho už vlasáčMalý Sanel, syn úspešného slovenského rapera Patrika Vrbovského a moderátorky Fashion TV Jasminy Vrbovskej Alagič, len pred pár dňami oslávil svoj prvý mesiac, z čoho sa samozrejme hrdí rodičia veľmi tešia. Rytmus sa preto rozhodol, že zverejní ďalší spoločný snímok otca a syna. Mnohé fanúšičky Patrika sa zhodli, že s nosítkom mu to naozaj pristane, dokonca si od nich vyslúžil aj titul sexy ocko, či ocko roka.

Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?


Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete nielen spomínaný záber, ale i iné zaujímavé snímky Vrbovských.

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Od fanúšičiek si vyslúžil titul sexy ocko! Za všetko môže jediná fotka jeho a malého Sanela! Môže byť? Od fanúšičiek si vyslúžil titul sexy ocko! Za všetko môže jediná fotka jeho a malého Sanela! Môže byť? Od fanúšičiek si vyslúžil titul sexy ocko! Za všetko môže jediná fotka jeho a malého Sanela! Môže byť? +17Od fanúšičiek si vyslúžil titul sexy ocko! Za všetko môže jediná fotka jeho a malého Sanela! Môže byť?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac