Super trik na mužov: Vedci odhalili, do ktorých sa oplatí zamilovať

Super trik na mužov: Vedci odhalili, do ktorých sa oplatí zamilovať
Áno, ľahko sa nám to hovorí. Vybrať si, do koho sa zamilujeme je prakticky nemožné. Ale možno, keby ste nastavili svoju myseľ a pozornosť na jednu vec, prinieslo by vám to do života veľa osohu a radosti. Takže, kto to asi tak bude?

Sledujte mužov, ktorí...
Poznáte ten pocit, keď otvoríte dobrú knihu a prečítate ju zo zatajeným dychom od začiatku až do konca? Tak v tom prípade máte šťastie, pretože odborníci z univerzít v Kanade a Toronte prišli s tvrdením, že ľudia, ktorí čítajú, sú milší i múdrejší ako priemerný človek. V súvislosti s tým sú údajne tými pravými osobami na lásku či vzťah.

9 lží, ktoré vo vzťahu nikdy nehovorte

Aj na žánri záleží
Čítanie kníh však nie je len tak a ak chcete patriť k ideálom, určite by ste nemali siahnuť po hocičom. Napríklad, tí, ktorí obľubujú vymyslené príbehy sú viac empatickí a nechýba im ani teoretické myslenie, vďaka čomu ich myšlienky iných príliš neovplyvnia. Pokiaľ nemáte doma milovníka kníh, asi by bolo lepšie sa poobzerať po niekom inom. Čítanie rozširuje slovnú zásobu, zvyšuje inteligenciu a prináša novú skúsenosť, keďže sa rôzne veci viete pozrieť aj očami niekoho iného.

Facebook zabíja vzťah: TÝMTO omylom sa radšej vyhnite

Výrečnosť zaručená
Pokiaľ si nájdete milovníka básní alebo klasiky, možno vás bude pravidelne tešiť krásnymi výrokmi, ktoré pohladia na duši každú citlivejšiu dámu. Naozaj na tom niečo bude, keď muž recituje alebo píše zamilované verše. Nevieme ako vy, ale nám sa to zdá fakt sexy. A okrem toho, akonáhle začne takýto človek rozprávať, máte pocit, že je skúsený a že mu nechýba ani dostatočný prehľad. Dokáže porozumieť mnohým situáciám, dokonca aj takým, ktoré trápia vás. Takže, baby, zbystrite pozornosť a zamierte do knižnice!

Autor: Simi


Super TEST! Ktorá tarotová karta odráža vašu osobnosť?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac