Odmieta mať s vami sex? TOTO sú príčiny PREČO, ktoré vám možno nenapadli!

Odmieta mať s vami sex? TOTO sú príčiny PREČO, ktoré vám možno nenapadli!
Na zvodné volanie partner odpovie odmietnutím a zrazu je oheň na streche. Ten však s plameňom vášne nemá nič spoločné a ženám obvykle napadne jediné. Je tu iná. Netreba však podliehať panike. Dôvody môžu byť úplne iné, než tajný milenecký vzťah.

TOTO je nový sex trend: Šokuje vás, čo ľudia robia v práci!

Zdravotné problémy
Prirodzene nikomu nenapadne, že by mal byť človek posteľnou hviezdou s chrípkou alebo zápalom priedušiek. Avšak muža môžu postihnúť aj ochorenia, ktoré nie sú tak očividné. Phil Nguyen je odborník na erektilnú disfunkciu a ako prvé radí ženám, ktoré muž odmietne, aby ho neobvinili z nevery, ale poslali ho k lekárovi na preventívnu prehliadku. Pokles libida aj znížená kvalita erekcie môžu byť prvé prejavy problémov s cievami, prostatou, krvným tlakom, či príznak cukrovkou.

TOTO sú super tipy na sex v aute: Užívajte si a nebojte sa toho!

Hormonálne zmeny
Môžu sa diať u vás, ale aj u partnera. A keďže libido veľmi úzko súvisí práve s hormónmi, tak môžu byť v priebehu istých etáp života v spálni aj zásadnejšie výkyvy. Typickými sú napríklad tehotenstvo, kedy zrazu na partnera pôsobíte inak ako doteraz. Ďalším dôvodom môže byť aj hormonálna antikoncepcia, prípadne u mužov takzvaná andropauza. Prirodzene aj pokles testosterónu vekom neprispieva k sexuálnej dravosti. No našťastie na ten stačí naordinovať šport a posilňovanie.

Sex bez lásky a priatelia s výhodami: Je to naozaj výhodné alebo skôr jeden veľký problém?

Stres
Stres v partnerovi citlivá žena vycíti. V takom prípade ho netlačí do posteľných výkonov. Pretože tlak zvonka eliminuje ten správny tlak v nohaviciach. Navyše, ak príliš pritlačíte na pílu, môže prísť aj k priamemu zlyhaniu partnera, čo mu vytvorí ešte väčší stres a doslova ho môže a dlhé mesiace odpísať z aktívneho sexuálneho života.

To je ale beťár: Ivan Tásler s milenkou pritvrdili! A čo jeho ex? TAKTO si žije po rozchode s iným mužom...

Zameraný na výkon
Výkon v práci uberá na výkone v posteli. Neuropsychologička a trénerka Sydney Ceruto si všimla, že muži, ktorí sú v istom období života extrémne zameraní na pracovné ciele alebo kariéru, všetku energiu investujú týmto smerom. To znamená, že im už neostáva dosť vitality na sexuálne hry. Pozor, môže sa to stať aj pri extrémnych športových výkonoch.

TOMU neuveríte! Aké sú najdivnejšie sexuálne fantázie mužov?

Nárast obvodu pása
Čím väčší má muž obvod pása, tým menší je jeho sexuálny apetít. Táto nepriama úmernosť je lekármi potvrdená dlhodobo. Obezita stojí až za 43 % mužských zlyhaní a často dokáže veľmi nepríjemne znížiť chuť na sex. Viac potešenia ako z milovanie majú muži zrazu z jedenia. Ak váš partner náhle pribral, jeho nezáujem súvisí práve s tukovou pneumatikou za pásom. V tomto prípade cvičenie a zmena stravy vedia vdýchnuť vietor do plachiet sexuálnej túžby.

Autor: Alex
Zdroj foto: Pixabay


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac