WOW! Videli ste ju už? Dcéra Borisa Kollára je teda poriadna dračica! (FOTO)

WOW! Videli ste ju už? Dcéra Borisa Kollára je teda poriadna dračica! (FOTO)

Vedeli ste, že jedna z dcér podnikateľa a politika Borisa Kollára, je už skutočne veľká slečna? Keď si otvoríte profil Alexandry Horňákovej, zistíte, že aj v bežnom živote sa dokáže perfektne zladiť a dokonale zvýrazniť svoju krásu. Dokazujú to jej aktuálne fotky, ktoré zverejňuje na svojom osobnom profile na Instagrame. Ak ich chcete vidieť, nájdete ich v našej galérii pod článkom...

Priznáva Boris Kollár, že bude opäť otcom? TOTO hovorí za všetko! 

Asi najviac nás zaujala táto fotografia, na ktorej Alexandra vyzerá ako hotová hollywoodska hviezda! Aj vám tak na nej pripomína Lady Gagu z filmu Zrodila sa hviezda? Samozrejme, že ju nechceme k nikomu prirovnávať, pretože je jedinečná a prirodzene krásna. Veríme, že nepodľahne umelým skrášľovacím trendom, ako niektoré iné dámy z nášho šoubiznisu, pretože to naozaj nepotrebuje. Avšak, keď si otvoríte jej Instagram, určite si ihneď všimnete, že sa sama sebe páči, a tak sa neštíti zverejňovať i pikantnejšie fotografie. 

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete sexi fotografie Alexandry Horňákovej, ktorá je zatiaľ známa ako dcéra Borisa Kollára, ale sme presvedčení, že čoskoro sa preslávi aj ako fotomodelka. Držíme palce!

Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram.com/ahornakova


Galéria

WOW! Videli ste ju už? Dcéra Borisa Kollára je teda poriadna dračica! (FOTO)WOW! Videli ste ju už? Dcéra Borisa Kollára je teda poriadna dračica! (FOTO)WOW! Videli ste ju už? Dcéra Borisa Kollára je teda poriadna dračica! (FOTO)+20WOW! Videli ste ju už? Dcéra Borisa Kollára je teda poriadna dračica! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac