Odpadnete! Pozrite, ako už vyzerá najmladší člen Vrbovských, TENTO záber malinkého Sanela roztápa srdcia

Odpadnete! Pozrite, ako už vyzerá najmladší člen Vrbovských, TENTO záber malinkého Sanela roztápa srdcia
Azda najrozoberanejší prominentný pár nášho šoubiznisu, áno reč je o Vrbovských, sa podelil o výnimočný záber ich synčeka, malého Sanela. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný snímok. Pozrite, ako už vyzerá najmladší člen!

To je ale beťár: Ivan Tásler s milenkou pritvrdili! A čo jeho EX? TAKTO si žije po rozchode, s iným mužom v...


Úspešný slovenský raper Patrik „Rytmus" Vrbovský a moderátorka módnej stanice Fashion TV Jasmina Vrbovská Alagič sa na sociálnej sieti, známej ako Instagram, pochválili ďalšou fotkou svojho synčeka Sanela, ktorý sa síce narodil len nedávno, no pozrite, aký je už z neho vlasáč, čo si všimli aj samotní priaznivci tohto páru. Ako inak, tento záber už teraz roztopil srdcia viac ako 50-tisíc fanúšikom. Možno to bude aj tým, že tá pravá láska matky a synčeka sa jednoducho nedá prehliadnuť!

Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný záber, ako aj iné zaujímavé fotky Vrbovských.

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram

Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Odpadnete! Pozrite, ako už vyzerá najmladší člen Vrbovských, TENTO záber malinkého Sanela roztápa srdciaOdpadnete! Pozrite, ako už vyzerá najmladší člen Vrbovských, TENTO záber malinkého Sanela roztápa srdciaOdpadnete! Pozrite, ako už vyzerá najmladší člen Vrbovských, TENTO záber malinkého Sanela roztápa srdcia+14Odpadnete! Pozrite, ako už vyzerá najmladší člen Vrbovských, TENTO záber malinkého Sanela roztápa srdcia
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac