Opálená v lete alebo svieža po celý rok?

Opálená v lete alebo svieža po celý rok?

Áno, hovoríme o pokožke. Opálená koža je stále menej trendy a čoraz viac ľudí si uvedomuje, že správna starostlivosť o pleť počas letných mesiacov je kľúčová. Povedzte stop červenej ošupujúcej sa koži, pigmentovým škvrnám, bielym fľakom, ochabnutosti a pribúdajúcim vráskam.

Počuli ste už slovo Daylong? Ide o značku kvalitnej slnečnej ochrany, ktorá je na našom trhu už viac ako 25 rokov. Spoľahlivo vás ochráni pred nežiaducimi účinkami slnka tak, aby ste si mohli z neho vziať len to najlepšie.

Či máte pleť svetlejšiu alebo tmavšiu, či sú slnečné lúče silnejšie alebo slabšie, stačí dodržať jedno základné pravidlo. Ak sa chystáte stráviť na slnku viac času ako je len krátka prechádzka, treba siahnuť po slnečnej ochrane hneď ráno.

Základnú starostlivosť poskytuje oranžový rad produktov Daylong s ochrannými faktormi 15, 25, 30 a 50+. Ochranný faktor udáva, koľkonásobne dlhšie bude vaša koža chránená pred spálením. Ak sa neviete rozhodnúť, použite jednoducho ten najsilnejší faktor 50+ a nič nepokazíte.

Tyrkysový rad je určený pre citlivú pokožku a aknóznu pleť. Neobsahuje parfémy, parabény ani emulgátory, ľahko sa rozotiera a neštípe v očiach.

Pre našich najmenších bol vyvinutý žltý rad produktov. Daylong baby SPF 30 je určený pre deti do 1 roku a pre staršie deti je tu Daylong kids SPF 30 a 50+.

A nakoniec modré Daylongy – telové mlieka po opaľovaní, ktoré po pokožku hydratujú a regenerujú.

Daylong je vďaka svojej kvalite medzi dermatológmi a pediatrami odporúčaný ako značka č.1* v slnečnej ochrane. Doprajte svojej pokožke starostlivosť na najvyššej úrovni a my vám pri tom radi pomôžeme.

Bližšie informácie na www.galenoderm.com.

*Zdroj: Agentúra AKO kvantitatívny reprezentatívny prieskum – dermatológovia a pediatri v Českej republike a na Slovensku, realizovaný v 09/2017.

Platená reklama


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac