Fúha! Orgazmus naozaj nepredstierajú: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!

Fúha! Orgazmus naozaj nepredstierajú: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!
Nehovoríme prirodzene o pornografii, pretože v tomto žánri je to akosi prirodzené. Lenže aj mnoho filmov, ktoré sa dajú vidieť v kine či v televízii, za posteľné scény skryli skutočný milostný akt. Pritom nedostali nálepku dekadentného žánru, ale umenia. Ktoré filmy to sú? Nájdete ich v našej galérii pod článkom...

Také jednoduché! TOTO je tajomstvo lepšieho a intenzívnejšieho sexu!

Nevieme si celkom predstaviť ten stres pred kamerou, ktorý herci a herečky neustále prežívajú. Je náročné ho prekonať už pri obyčajných a nevinných filmových scénach... Viete si však predstaviť ten stres, keď musia pred kamerou predvádzať rôzne intímnosti (nehovoríme iba o bozkoch, ak viete, čo tým myslíme...) a to bez toho, aby sa pri tom cítili trápne a mysleli na to, že ich takto uvidí na filmových plátnach polovica zemegule? Uff! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky tieto filmy, v ktorých mali herci naozajstný sex!

TOTO je 5 dôvodov, prečo by ste mali mať viac sexu so svojim partnerom!

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock

 


Super TEST! Ako dlho dokážem udržať tajomstvo?
Otestuj sa

Galéria

Fúha! Orgazmus naozaj nepredstierajú: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!Fúha! Orgazmus naozaj nepredstierajú: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!Fúha! Orgazmus naozaj nepredstierajú: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!+3Fúha! Orgazmus naozaj nepredstierajú: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac