Milovaná herečka Harryho ukončila vzťah: Z jeho lásky sa stala ex a našla si druhého! (FOTO)

Milovaná herečka Harryho ukončila vzťah: Z jeho lásky sa stala ex a našla si druhého! (FOTO)
Herečka jednoducho vzťah ukončila a podľa zdrojov okolia zlomila princovi Harrymu srdce. Či za rozchodom stála nadmerná pozornosť médii alebo si naozaj nerozumeli, ich láska nevyšla. Avšak sympatická kráska nezaháľala a ulovila si tohto fešáka. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete zábery páru...

A ďalšia nevera: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky
Reč je o herečke Cressidy Bonas, ktorá tvorila pár s princom Harrym ešte v roku 2012. Po dvoch rokoch však Cressidy vzťah ukončila a podľa zdrojov okolia zlomila Harrymu srdce. Dovtedy však verejnosť špekulovala, že by sa práve ona mohla stať vojvodkyňou. Napokon sa princ Harry v roku 2018 oženil s inou herečkou, Američankou Meghan Markle, s ktorou už vychováva aj krásneho synčeka Archieho. Ani samotná Cressidy nezaháľala a momentálne tvorí pár s nevlastným synom Georga Mountbattena, Harrym Wentworthom.

Justin Bieber je zdrogovaný a v depresiách! Takto dnes vyzerá miláčik tínedžeriek!


Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete zaujímavé snímky Harryho a Cressidy, ako aj jeho terajšej manželky Meghan Markle.

Autor: Diana
Zdroj foto: archív

Super TEST! Ako vyzerá moja budúcnosť za 10 rokov?
Otestuj sa

Galéria

Milovaná herečka Harryho ukončila vzťah: Z jeho lásky sa stala ex a našla si druhého! (FOTO)Milovaná herečka Harryho ukončila vzťah: Z jeho lásky sa stala ex a našla si druhého! (FOTO)Milovaná herečka Harryho ukončila vzťah: Z jeho lásky sa stala ex a našla si druhého! (FOTO)+14Milovaná herečka Harryho ukončila vzťah: Z jeho lásky sa stala ex a našla si druhého! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac