Pamätáte sa na rebela Miklu? Drzý búrlivák je preč, dnes by ste ho nespoznali

Pamätáte sa na rebela Miklu? Drzý búrlivák je preč, dnes by ste ho nespoznali
Asi každý z nás si ho pamätá ako neskrotného rebela, ktorý holduje alkoholu a žije nespútaný život. Z úplne prvej šou Slovensko hľadá Superstar musel odstúpiť práve kvôli tomu, no jeho problémy pokračovali aj naďalej. Bez premyslenia sa oženil, potom rozviedol a napokon, akoby sa úplne vytratil z povrchu zemského. V našej galérii nájdete fotografie Roba Miklu a jeho premeny na slušného chlapca. Spoznávate ho?

Vtipálek Pali Habera sa veru nezdá: Pozrite, aké narcistické kúsky má na Instagrame!

V 31 rokoch prestal piť a stal sa absolútnym abstinentom. Svoj čas začal tráviť zmysluplnejšie, a to prácou s deťmi, ktorým prostredníctvom dramatickej formy ukazuje aj to, čo všetko v sebe zahŕňa alkoholová závislosť. Pitie alkoholu dokonca označil za „národný šport" Slovákov. Rovnako sa venuje aj detským táborom, na ktorých zabáva tých najmenších svojou charizmou i nápadmi. Aj keď nepatril medzi finalistov s najväčším hlasovým rozsahom, spev je stále súčasťou jeho života a uplatnenie našiel už veľakrát aj v pozícii moderátora. Veríme, že Robo bude úspešne pokračovať aj naďalej!

Zbožňovaní fešáci zo seriálu Milenky: TENTO je pre nás úplná topka

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero fotografií Roba Miklu. Niečo mu však z predchádzajúcich rokov predsa len zostalo, však?

Balúchová zverejnila veľavravný odkaz: Žeby pre Kollára?

Autor: Simi
Zdroj foto: Pluska.sk, Instagram.com/robertmikla


Otestujte sa! Kým ste boli v minulom živote? Odpoveď vás zaskočí!
Otestuj sa

Galéria

Pamätáte sa na rebela Miklu? Drzý búrlivák je preč, dnes by ste ho nespoznaliPamätáte sa na rebela Miklu? Drzý búrlivák je preč, dnes by ste ho nespoznaliPamätáte sa na rebela Miklu? Drzý búrlivák je preč, dnes by ste ho nespoznali+18Pamätáte sa na rebela Miklu? Drzý búrlivák je preč, dnes by ste ho nespoznali
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac