Ples v opere 2020 Aj oni sa tam ukázali! V prítomnosti novej partnerky, páčia sa vám ako pár?

Ples v opere 2020 Aj oni sa tam ukázali! V prítomnosti novej partnerky, páčia sa vám ako pár?
Na prestížnom plese sa ukázal s novou partnerkou! Pozrite, ako spolu vyzerajú... Čo hovoríte, môže byť? V našej galérii nájdete aj zábery.

Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI



I keď si mnohí mysleli, že na tohtoročný Ples v opere zažiari ako pár spoločne s krásnou modelkou Magdou Šebestovou, slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica debutoval po boku novej partnerky, bývalej missky Diany Kačurovej. Magda kedysi plesala s uznávaným módnym návrhárom Lukášom Kimličkom. Nie je ani tajomstvom, že práve cez víkend bol Ďurica po prvýkrát hosťom na Plese v opere. Preto dosť zbytočných slov a pozrime, ako im to pristalo. V našej galérii pod článkom nájdete zábery.

Autor: Diana
Zdroj foto: Ples v opere, archív

 


 


Galéria

Ples v opere 2020 Aj oni sa tam ukázali! V prítomnosti novej partnerky, páčia sa vám ako pár?Ples v opere 2020 Aj oni sa tam ukázali! V prítomnosti novej partnerky, páčia sa vám ako pár?Ples v opere 2020 Aj oni sa tam ukázali! V prítomnosti novej partnerky, páčia sa vám ako pár?+23Ples v opere 2020 Aj oni sa tam ukázali! V prítomnosti novej partnerky, páčia sa vám ako pár?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac