Ples v opere 2020: Čo dámy... Fúha, pozrite sa na pánov! Odpadnete najmä z tohto... (FOTO)

Ples v opere 2020: Čo dámy... Fúha, pozrite sa na pánov! Odpadnete najmä z tohto... (FOTO)
Všetky pohľady na dámy? To už neplatí! Tentokrát sme si posvietili na pánov! V sobotu sa konal v priestoroch historickej budovy Slovenského národného divadla (SND) magický Ples v opere. Po dvadsiatykrát sme tak mali možnosť sledovať všetky naše slovenské celebrity pokope. Zväčša sú stredobodom tejto dobročinnej akcie najmä ženy, a tak by bolo na mieste nezabudnúť aj na pánov, ktorí tento rok miestami žiarili jasnejšie, než ich polovičky. Nájdete ich v našej galérii pod článkom...

Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI


Tohtoročný 20. ročník Plesu v opere by sme pokojne mohli označiť za dvojfarebný. Prevažná väčšina párov žiarila v čiernobielej kombinácii, vďaka čomu pôsobili veľmi noblesne a elegantne. Dámy sa predviedli v drahých šatách od známych návrhárov a páni zase v perfektných oblekoch na mieru, za čo by sme niektorých z nich mohli označiť priam až za hviezdy večera. Niektorí dokonca vyzerali tak dobre, že zatienili i svoje partnerky! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete fotografie, ktoré to dokazujú! Čo poviete?

Ples v opere 2020 Aj oni sa tam ukázali! V prítomnosti novej partnerky, páčia sa vám ako pár?

Autor: Alex
Zdroj foto: Michal Smrčok, Emil Vaško
Zdroj video: Pluska.sk


Galéria

Ples v opere 2020: Čo dámy... Fúha, pozrite sa na pánov! Odpadnete najmä z tohto... (FOTO)Ples v opere 2020: Čo dámy... Fúha, pozrite sa na pánov! Odpadnete najmä z tohto... (FOTO)Ples v opere 2020: Čo dámy... Fúha, pozrite sa na pánov! Odpadnete najmä z tohto... (FOTO)+36Ples v opere 2020: Čo dámy... Fúha, pozrite sa na pánov! Odpadnete najmä z tohto... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac