Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI 

Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI 
Dvadsiaty ročník Plesu v opere 2020 otvoril brány a privítal známe tváre slovenského šoubiznisu. Ups, ale jej šaty ju zradili. Viete o koho ide? Možno budete prekvapení!

Krásna správa na svete, azda najkrajší Ples v opere Cifrovcov! Plus na šaty Verči nezabudneme!


Do divadla prišli manželia Hubovci, ale aj manželia Šprochovci. No prehliadnuť sa nedal ani manželský pár Iveta a Martin Malachovskí. Práve ju zradili šaty. Tie jej totiž nápadne padali. Okrem tohoho, medzi hostí patria debutantka Plesu v opere Dominika Cibulková, herečka Lucia Hurajová, jojkárka Renáta Názlerová, či Vašo Mika s partnerkou Kristínou. Prišli aj Zlatica Puškárová s Patrikom Švajdom a mnoho ďalších. V našej galérii nájdete zaujímavé zábery Plesu 2020, ako aj Malachovskej šaty.

Autor: Diana
Zdroj foto: Ples v opere 2020

Galéria

Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI +22Ples v opere 2020 Ups, šaty zradili! Pozrite, ktorej známej celebrite patria FOTO VNÚTRI 
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac