Po bombovom útoku výrazne pribrala, no dnes... Brutálne schudla! Môže Zuzana Fialová TAKTO vyzerať? (FOTO)

Po bombovom útoku výrazne pribrala, no dnes... Brutálne schudla! Môže Zuzana Fialová TAKTO vyzerať? (FOTO)
Pred 8 rokmi sa herečka Zuzana Fialová ocitla v zlom čase na zlom mieste. Prežila totiž teroristický útok na ruskom medzinárodnom letisku, kde bola dokonca i zranená. Zasiahli ju totiž úlomky z bomby, ktorú mal na sebe atentátnik. Mala zranenú nohu, pravý bok a ucho, musela podstúpiť i operáciu. Tesne po tomto incidente sa českému Blesku podarilo s herečkou spojiť, vtedy na margo situácie povedala: „Vôbec neviem, čo sa so mnou deje, práve ma zašívajú na sále. Nie je to so mnou ale také hrozné. Ostatní na tom boli a sú horšie. Som rada za to, ako som dopadla." V tom čase moskovské tajné služby podozrievali z útoku ženy nazývané ako „čierne vdovy", manželky zabitých kaukazských povstalcov. Tento útok si vyžiadal až 35 obetí. Našťastie, Zuzana medzi nimi nebola. Avšak ortéza jej znemožnila aktívny pohyb na dlhší čas, čo sa podpísalo na jej postave. V našej galérii pod článkom nájdete brutálnu premenu, ktorou si herečka prešla. Dnes je totiž výrazne štíhlejšia...

Lucie Bílá splní na pohrebe prianie Karla Gotta: Prosila ju o to i jeho manželka Ivana

Keď sa pred 8 rokmi Zuzana Fialová vrátila z Ruska späť na Slovensko, potrebovala istý čas na zotavenie. Vôbec sa nečudujeme, po tom všetkom sa musela psychicky spamätať, a aj fyzicky dať opäť dokopy. Pred traumatickým zážitkom na ruskom letisku sa aktívne venovala joge a chodila do posilňovne. A zrazu nemohla. „Nech si myslí, kto chce, čo chce, ale ja tiež nemám dokonalú postavu modelky a dokonca mám nesmiernu predispozíciu priberať," povedala vtedy. Avšak teraz jej postava vyzerá celkom inak! Aj keď vtedy mimoriadne pribrala, dnes sú všetky kilá navyše úplne preč! A musíme uznať, vyzerá úžasne! Čo poviete? Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete jej premenu. Len si to porovnajte!

Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram.com/zuzana_fialova_official/


Galéria

Po bombovom útoku výrazne pribrala, no dnes... Brutálne schudla! Môže Zuzana Fialová TAKTO vyzerať? (FOTO)Po bombovom útoku výrazne pribrala, no dnes... Brutálne schudla! Môže Zuzana Fialová TAKTO vyzerať? (FOTO)Po bombovom útoku výrazne pribrala, no dnes... Brutálne schudla! Môže Zuzana Fialová TAKTO vyzerať? (FOTO)+9Po bombovom útoku výrazne pribrala, no dnes... Brutálne schudla! Môže Zuzana Fialová TAKTO vyzerať? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac