Po nedávnej tajnej svadbe prichádza šok: Ktorá známa slovenská herečka je tehotná? (Odpoveď vnútri)

Po nedávnej tajnej svadbe prichádza šok: Ktorá známa slovenská herečka je tehotná? (Odpoveď vnútri)
Už-už sme si začínali myslieť, že sa nedočkáme! Známa herečka totiž oznámila, že čaká svoje prvorodené dieťatko! Herečka, ktorá je známa z divadiel a seriálov, sa začiatkom tohto roka vydala za o 9 rokov mladšieho muža. Prirodzene sme preto dúfali, že čoskoro oznámi, že čaká dieťatko. A je to tu... O koho ide?

TIETO mená vás prekvapia: Ktoré celebrity nemali jednoduchý začiatok kariéry?

Mirka Partlová (34) je tehotná s hudobníkom Matejom Gálisom (25). Napriek tomu, že si svoje súkromie mimoriadne dobre stráži, ani sme nestihli postrehnúť, že sa v tichosti a na tajnáša vydala. Vedeli o tom iba jej blízki. Preto nás veľmi prekvapila novinka, ktorú oznámila na sociálnej sieti Facebook. V poste napísala: „Keďže vás máme všetkých radi, tak vám chceme ako PRVÍ oznámiť našu novinku. Držte nám palce a prosím média o rešpektovanie súkromia (upozorňujem dopredu, nebudem odpovedať). Chceme si to užiť naplno ako rodina. Veď to nie je Nobelova cena. Len šťastie, ktoré máme." K tomuto postu pridala aj intímnu fotografiu, ktorú nájdete v našej galérii pod článkom spolu s ďalšími fotografiami...

Preboha! TÁTO fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?

Autor: Alex
Zdroj foto: Shutterstock, Instagram/partlovamirka


Galéria

Po nedávnej tajnej svadbe prichádza šok: Ktorá známa slovenská herečka je tehotná? (Odpoveď vnútri)Po nedávnej tajnej svadbe prichádza šok: Ktorá známa slovenská herečka je tehotná? (Odpoveď vnútri)Po nedávnej tajnej svadbe prichádza šok: Ktorá známa slovenská herečka je tehotná? (Odpoveď vnútri)+7Po nedávnej tajnej svadbe prichádza šok: Ktorá známa slovenská herečka je tehotná? (Odpoveď vnútri)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac