Pobozkaj ma, prosím! Poznáme ideálne pusinky podľa zverokruhu

Pobozkaj ma, prosím! Poznáme ideálne pusinky podľa zverokruhu
Pohľad do horoskopu odhalí pravdu o tom, čo máte pri bozkoch rada, ale aj o tom, čo poteší vášho partnera. Vďaka tomu sa už od úvodného bozku budete javiť ako lepšia žena aj milenka ako tie, ktoré sa bozkávajú s každým rovnako. V našej galérii nájdete všetky typy bozkov a k nim priradených milovníkov podľa znamenia zverokruhu. Tak, ako sa bozkávate vy?

Nový vzťah? Znamenie vám prezradí, kedy ste pripravené

Jednoduchý bozk
Toto nebude o násilnom vylamovaní pier a vkladaní jazyka. Ide o klasický bozk, ktorý si dávajú milujúci partneri napríklad pri stretnutí, alebo pred odchodom do práce. Spojiť pery, vychutnať si tú príjemnú teplotu a nehu druhého človeka. Je to bozk romantický, nežný a nie príliš erotický. Preto baví hlavne Ryby, ktoré milujú nežnú romantiku a tak isto aj Váhy, ktoré sú vysadené na bozky, ktoré nesú v sebe porciu nehy.

Znamenia zverokruhu, ktoré milujú na život a na smrť: Ich lásky sa len tak nezbavíte

V našej galérii nájdete všetky typy bozkov a aj znamenia, ktoré ich majú najradšej. Našli ste sa?

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa

Galéria

Pobozkaj ma, prosím! Poznáme ideálne pusinky podľa zverokruhuPobozkaj ma, prosím! Poznáme ideálne pusinky podľa zverokruhuPobozkaj ma, prosím! Poznáme ideálne pusinky podľa zverokruhu+7Pobozkaj ma, prosím! Poznáme ideálne pusinky podľa zverokruhu
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac