Počuli ste už o karmickom vzťahu? Jedine TAKTO zistíte, že patríte medzi karmické páry!

Počuli ste už o karmickom vzťahu? Jedine TAKTO zistíte, že patríte medzi karmické páry!
Aj keď ste o karmickom vzťahu nikdy nepočuli, pravdepodobne ste sa s jeho podstatou už zoznámili či vo vlastnom alebo vzťahu svojich kamarátov. Ak máte aspoň trošku „feeling" pre ezoterickosť a pripúšťate možnosť minulých životov, potom je pre vás táto téma ako stvorená.

Nerozchádzajte sa len tak! Najprv si odpovedze na TIETO otázky a rozhodnite sa, či...

Čo je karmický vzťah?
Karma je dôsledok našich predchádzajúcich činov, ktoré sa podľa zákona akcie a reakcie jednoznačne musia prejaviť. Z duchovného hľadiska je karmický vzťah taký, ktorý „sa cíti byť zaťažený výzvami", a preto je často dosť bolestivý. Karmický vzťah je často zamotaný, bolestivý, komplikovaný, s vnútornou horiacou túžbou, ale aj liečivý, s magnetickou príťažlivosťou, plný citov. Je to vzťah, ktorý sa pre nás môže stať doslova všetkým, ale aj veľkým krížom. Zaťažujú ho výzvy, pretože v každom okamihu života je potrebné poučiť sa.

Majú dve tváre! TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré maskujú svoje city!

Posolstvo karmického vzťahu
To, že ste sa s niekým spoznali a začali ste si vzťah znamená, že máte spoločnú úlohu, spoločné poslanie. Musíte sa naučiť niečo spoločne alebo musíte naučiť jeden druhého niečo, čo vie ten druhý. Ak sa často hádate s partnerom, možno je to dôsledok karmického vzťahu. Táto skutočnosť môže naznačovať, že si v sebe nesiete niečo nevyriešené a karma vám chce pomôcť. Chce vás naučiť, aby ste robili veci lepšie. Takže sa musíte naučiť niekoľko vecí od partnera. Nehľadajte stále dookola dôvody, prečo máte problémy, začnite ich riešiť.

Nikdy sa s nimi nezahrávajte: TOTO je 5 najžiarlivejších znamení zverokruhu! 

Súvis s minulými životmi
Podľa teórií, ktoré pripúšťajú karmické vzťahy, v tomto živote sa nám otvárajú veci z tých minulých. Zjednodušene povedané, karmický partner je ten, s ktorým sme si v minulom živote už čo-to prežili, ale nedopadlo to podľa našich predstáv. V tomto živote by sme to mali napraviť a karmický vzťah konečne uzavrieť. Karmický vzťah môže človeku pomôcť odhaliť veštica, kartárka, ale tiež terapeutka, ktorá sa zaoberá regresnou terapiou. Počas nej spoznávate svoje minulé životy, zistíte, aké úlohy si vaša duša stanovila do tohto života a odhalíte tiež karmické dlhy, ktorých nepochopenie vám doteraz mohlo spôsobovať problémy.

Pochopenie „po"
Paradoxom býva, že význam karmického vzťahu obvykle pochopíme až vtedy, keď je po ňom - krivdy sú prebolené, city zahojené a oči vyplakané. Vtedy pochopíme všetky súvislosti. Od nášho zoznámenia s karmickým partnerom, cez priebeh vzťahu, až po jeho koniec. Karmický vzťah nám tak pomáha duchovne rásť, chce nás poučiť, naučiť nás odpúšťať a doviesť k pochopeniu.

TOTO sú najsilnejšie osobnosti zverokruhu: Zistite, či ste medzi nimi aj vy! 

Znaky karmického vzťahu
To, že ste stretli partnera z minulého života vraj môžete spoznať na základe toho, že máte spoločné spomienky, ste na seba napojení, aj keď ste na iných miestach, „čítate" si myšlienky, zažívate hlboké duchovné spojenie, zabúdate na čas a realitu, keď ste spolu, vaše emócie sú na neudržanie.

Tak toto nie! Robí váš chlap jednu z týchto vecí? Utekajte od neho! 

Všetko má svoj význam
Karmické páry spracovávajú problémy a bolesti z predchádzajúcich vzťahov alebo z minulých životov. Znalci karmických vzťahov vravia, že ľudia k nám prichádzajú ako učitelia. Pokiaľ sme v minulom živote alebo v minulosti nezložili nejakú skúšku, objaví sa ten istý človek v našom živote aj teraz, aby sme ju znovu zložili. Každý partner nás tak približuje k lepším vzťahom. Títo ľudia, ktorých stretávame v našom každodennom živote nás učia zbaviť sa toho, čo nám bráni nájsť toho jediného/jedinú, poznať ho/ju a nájsť s nimi šťastie.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac