Podvádza svoju manželku? Ivan Tásler z IMT Smile bol prichytený s inou ženou! Čo na nej vidí?! (FOTO vnútri)

Podvádza svoju manželku? Ivan Tásler z IMT Smile bol prichytený s inou ženou! Čo na nej vidí?! (FOTO vnútri)
Ivan Tásler, líder hudobnej skupiny IMT Smile, si momentálne užíva s mladou brunetkou, a to napriek tomu, že jeho manželstvo až doteraz vôbec nevyzeralo na rozpad! Len pred 7 rokmi si vzal za ženu svoju Annu, ktorá zrejme bude teraz prežívať skutočne ťažké obdobie. Jej manžel ju totiž vymenil za túto krásku...

Ak vám chlap urobí vo vzťahu jednu z týchto 7 vecí, okamžite ho pusťte k vode!

Ivan Tásler je známy svojimi láskyplnými vyznaniami, a to aj pred verejnosťou, na účet svojej manželky Anny. Čo sa potom stalo? Vieme totiž, že sa pokúšali založiť si rodinu, no zrejme to nebol jediný problém, ktorý vo svojom vzťahu mali a skrývali. Pretože Ivan sa najnovšie stretáva so sexi vizážistkou Denisou Vernou! Tento vzťah však trvá iba krátko, no napriek tomu musel jeho manželku Annu poriadne zabolieť. Čo však na tej Anne vidí? Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete jej fotografie a porovnajte si tieto dve dámy... Stojí mu vôbec za to?

Mohla TOTO povedať? Drsný odkaz dnešným modelkám: Daniela Peštová ich označila za... 

Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram, joj.sk


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa

Galéria

Podvádza svoju manželku? Ivan Tásler z IMT Smile bol prichytený s inou ženou! Čo na nej vidí?! (FOTO vnútri)Podvádza svoju manželku? Ivan Tásler z IMT Smile bol prichytený s inou ženou! Čo na nej vidí?! (FOTO vnútri)Podvádza svoju manželku? Ivan Tásler z IMT Smile bol prichytený s inou ženou! Čo na nej vidí?! (FOTO vnútri)+9Podvádza svoju manželku? Ivan Tásler z IMT Smile bol prichytený s inou ženou! Čo na nej vidí?! (FOTO vnútri)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac