Podviedol vás? TOTO je príčina, prečo to urobil!

Podviedol vás? TOTO je príčina, prečo to urobil!
Ocitnúť sa so zlomeným srdcom v pozícii tej, ktorú oklamal milovaný človek, je veľmi ťažké. Prenasledujú vás preto rôzne myšlienky, spytovanie svedomia, obviňovanie, a pritom je odpoveď na to, prečo to urobil, veľmi jednoduchá. Muži totiž podvádzajú z jednoduchých a priehľadných dôvodov.

Nejde vám to v posteli? Neuveríte, ale týchto 5 vecí má vplyv na sexuálny výkon

Nové výskumy odhalili absenciu lásky
Takmer 500 ľudí, ktorí sa dopustili nevery, pre The Journal of Sex Research priznalo, že prvotným dôvodom, prečo zanechali stabilnú partnerku, bol pocit nedostatočnej lásky. Nešlo teda o výsostne impulzívne konanie na základe sexuálneho pudu, ale o dlhodobý proces nepochopenia, pocitu odlúčenia, neporozumenia, skrátka chýbalo to, čo pociťovali dvaja ľudia po zamilovaní. Pocit, že ten druhý vás skutočne miluje. Ak to začne vo vzťahu absentovať, je to tak trochu predzvesť toho, že partner bude neverný.

Slávne osobnosti povedali o sexe, že...

Milostný život
Druhým najčastejším dôvodom, pre ktorý muž nechá jednu smutnú dušu, je nedostatok sexuálneho vyžitia. V súčasnej dobe je náročné odolať vábeniu sexuality, a hlavne aj mnoho žien už nepozerá na to, či je muž zadaný alebo nie, ak si chcú užiť. Aj to podľa The Journal of Sex Research prispieva k tomu, že sa nevera množí ako huby po daždi. Dostupnejší sex partnera zvádza k tomu, aby podľahol zvodom inej ženy.

Bolí vás vagína? Predstavte si, že môže ísť o...

Radikálna zmena
Nevera je často spôsobená aj radikálnou zmenou partnerky. Muž v nej zrazu prestáva vidieť tú, ktorú si kedysi zobral, do ktorej sa zamiloval a zobúdza sa vedľa inej ženy. Podvedome tak začne hľadať novú partnerku, ktorá mu bude bližšia sympatiami. Toto je podľa The Journal of Sex Research častý dôvod, prečo muži opúšťajú partnerky napríklad po pôrode, vo vyššom veku alebo pri radikálnej zmene. Pozor, taká zmena môže viesť nielen k horšiemu, ale napríklad podľa okolia aj k lepšiemu. No možno nesedí partnerovmu vkusu, a tak svoje túžby a sexuálne predstavy kompenzuje so ženou, ktorá u neho vzbudzuje zabudnuté sympatie.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac