Posledná fotka Cibulkovej vyvolala ošiaľ: Domča, však sa ti formujú tehotenské krivky!

Posledná fotka Cibulkovej vyvolala ošiaľ: Domča, však sa ti formujú tehotenské krivky!
Po boku manžela Michala Navaru vyzerá naozaj šťastne. Preto sa nie je čomu čudovať, že úspešnú tenistku oveľa viac láka harmonický rodinný život. Len pred pár dňami sa pochválila fanúšikom záberom na Instagrame, kde si zapózovala počas plavby loďou na dovolenke v Chorvátsku. Priaznivci si všimli jeden detail. Žeby bola tehotná? Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný záber...

A ďalšia nevera: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky,,Dominika, strašne si pribrala," neodolala a napísala jedna z komentujúcich. ,,Žeby tehotenstvo?" pridala sa ďalšia. Fanúšikov zmiatol jeden detail, jej štíhla a vyšportovaná postava sa akosi pominula a krásna Domča jednoducho fanúšikom nápadne pripomína ženu, ktorej sa formujú tehotenské krivky.

Milovaná herečka Harryho ukončila vzťah: Z jeho lásky sa stala ex a našla si druhého! (FOTO)

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný záber.
Aj vy si myslíte, že je tehotná? Fotka číslo 15 vyvolala poriadny rozruch. 

Autor: Diana
Zdroj foto: InstagramSUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Posledná fotka Cibulkovej vyvolala ošiaľ: Domča, však sa ti formujú tehotenské krivky!Posledná fotka Cibulkovej vyvolala ošiaľ: Domča, však sa ti formujú tehotenské krivky!Posledná fotka Cibulkovej vyvolala ošiaľ: Domča, však sa ti formujú tehotenské krivky!+14Posledná fotka Cibulkovej vyvolala ošiaľ: Domča, však sa ti formujú tehotenské krivky!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac