Pozerali ste Ženy z rodu Gilmorovcov? 18 faktov, ktoré ste o seriáli netušili

Pozerali ste Ženy z rodu Gilmorovcov? 18 faktov, ktoré ste o seriáli netušili
Nájde sa iba málo ľudí, ktorí by ich nezbožňovali. Pre niekoho sú pobavením, pre iného hrdinkami, či dokonca postavami hodnými nasledovania. Rozhodne sú však ikonické a od roku 2000, kedy sa seriál začal vysielať, nazhromaždili mnoho tajomstiev. V našej galérii pod článkom nájdete viacero zaujímavých faktov o obľúbenom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov...

Čože? To sme netušili! 20 nepoznaných faktov o seriáli Hra o tróny

Kult Gilmoriek
Seriál sa uchytil v roku 2000 a spolu bolo natočených sedem sérií, pritom v roku 2016 sa dostalo na svetlo sveta pokračovanie vo forme štyroch epizód po deviatich rokoch od konca poslednej časti seriálu. A stále si tieto baby a ich osudy našli svojich fanúšikov.

Melissa nebola istá
V pilotke hrala Sookie herečka Alex Borstein, ale nakoniec kvôli zmluve s Mad TV nemohla pokračovať a scény s ňou prehrávala Melissa McCarthy.

Pred kamerou láska, ale... 17 filmových dvojíc, ktoré sa v skutočnosti nenávideli

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie nepoznané fakty o seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov. Tušili ste o nich?

Autor: Marcos
Zdroj foto: Instagram

 

 


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa

Galéria

Pozerali ste Ženy z rodu Gilmorovcov? 18 faktov, ktoré ste o seriáli netušiliPozerali ste Ženy z rodu Gilmorovcov? 18 faktov, ktoré ste o seriáli netušiliPozerali ste Ženy z rodu Gilmorovcov? 18 faktov, ktoré ste o seriáli netušili+15Pozerali ste Ženy z rodu Gilmorovcov? 18 faktov, ktoré ste o seriáli netušili
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac