Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?

Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?
Moderátorka módnej stanice Fashion TV Jasmina Vrbovská Alagič sa dnes radí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu, ktorú obdivujú mnohé ženy. Avšak, ako to bolo s touto kráskou kedysi? Táto fotka, ktorú nájdete v našej galérii pod článkom, zrejme šokovala nejedného. Veď sa na seba hádam ani nepodobá.

Vôbec sa nehanbia: 18 celebrít, ktoré sa "tam dole" neholia a sú v pohode


Od momentu, kedy Jasmina a Patrik Vrbovskí verejne oznámili, že čakajú dieťatko, moderátorka Fashion TV sa dostala pod drobnohľad. Preto sa ani nemusíme čudovať, že Internetom kolujú aj zábery, kde možno vidieť, ako vyzerala dnes už hrdá mamička malého Sanela kedysi.

Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti

Preto neváhajte, pozrite si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný snímok Jasminy, ako aj iné zaujímavé zábery Vrbovských. Takto vyzerala na začiatku svojej kariéry.

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív


Galéria

Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej? Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej? Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej? +17Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac