Prečo ľudia najčastejšie podvádzajú? Niektoré dôvody vás poriadne prekvapia

Prečo ľudia najčastejšie podvádzajú? Niektoré dôvody vás poriadne prekvapia
Možno ste sa aj vy už niekedy s tvárou v dlaniach a slzami v očiach opýtali to známe: „Prečo?" Vieme odpovede. Možno vám neodpovedal ex partner, ale netreba si robiť priveľké nádeje, že bol extra nápaditý. Väčšina ľudí totiž podvádza z rovnakých dôvodov.

Podviedol vás? Položte si TÝCHTO 5 otázok a prídete na to, prečo to urobil!Priznania a diskusie

Podľa zistení amerického magazínu Menshealth nie sú až tak priepastné rozdiely medzi mužmi a ženami a dokonca ani medzi kontinentmi. Človek má milión dôvodov, prečo partnera nepodviesť. A obvykle jeden, prečo to urobiť a ten preváži. Ak nehovoríme o skutočnej výmene partnera kvôli novej láske, ale o príležitostnej nevere, je viac ako pravdepodobné, že partner konal pod vplyvom niektorého z nižšie uvedených dôvodov.

Alkohol

Extréme častý dôvod, prečo muži aj ženy podľahnú svojim pudom. Alkohol totiž zbavuje nielen zodpovednosti a zábran, ale zvýrazňuje pudy. Preto sa tak často bijeme aj podvádzame práve s hladinou alkoholu v krvi. Nuž a ak sa partnerovi páči istá žena a zrazu mu v krvi koluje tekutý rozpúšťať zodpovednosti, podvod je na ceste.

Staré lásky

Znie to neuveriteľne, ale stará láska nehrdzavie a hlavne pri zrelších pároch prichádza k nevere z dôvodu, že sa v ich živote zrazu objaví niekto z mladosti. Môže to byť pracovný kontakt, zabudnutý telefonát, stretávka a ľudia zrazu zatúžia skúsiť, aké by to bolo , keby sa vtedy rozhodli inak.

Ak vám chlap urobí vo vzťahu jednu z týchto 7 vecí, okamžite ho pusťte k vode!


Sex

Niekedy v nevere netreba hľadať nič viac okrem sexuálneho vyžitia. Je to nízke, je to úbohé, je to pod úroveň, podvádzať partnera len kvôli sexu? Na to si už odpovie každý sám, ale žiaľ odpoveď je, že ide o realitu.

Z pomsty

Tento aspekt nevery často využívajú ženy a prekročia hranice vernosti najčastejšie vtedy, ak už boli prekročené partnerom. Sex a nevera z pomsty však len bolia, málokedy prinášajú potešenie a zadosťučinenie. Sú ako odreté hánky po údere. Síce ste nepriateľa ponížili, ale bolesť je aj na vašej strane.

Stávka

Priznania hovoria o tom, že medzi mladými sa nevera kultivuje aj kvôli stávke. Už sme videli mnoho výziev a stávok, ktoré sa občas pre ich tragickosť ocitnú aj na titulných stránkach novín. No a niekedy je v stávke nevera a zlomené srdce.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock, archív
Super TEST! Vyberte si nočné pochúťky a zistite, kto je vaša spriaznená duša
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac