Prečo paparazzi poľujú viac na ženy?

Prečo paparazzi poľujú viac na ženy?

Keď fotograf zakričí, že má paparazzi fotku, je to oznam pre šéfredaktora časopisu, že sa jeho najnovší výtlačok bude dobre predávať. Najmä, keď načapali nejakú sexi herečku. Ako je to na Slovensku s paparazzi fotografmi a prečo sa zaujímajú viac o celebrity ženského pohlavia?

 Rozhodli sme sa, že vás budeme pravidelne zásobovať najhorúcejšími paparazzi fotografiami zo sveta šoubiznisu. Tou prvou fotogalériou sú odhalené sexi nohavičky herečky Katharine McPhee.

Hollywoodske hviezdy sa po celom svete súdia s novinármi, čo si zase dovolili o ich súkromí zverejniť a ako ich tým dourážali. Najhoršie však príjmajú svoje fotografie zo súkromia. Také, ktoré sa podarí zachytiť paparazzi fotografom. Na nich sa totiž objavujú s novými milencami, poriadne opití alebo rovno bez šiat. Aj na Slovensku sa povolanie paparazzi fotografa už udomácnilo. A robia ho aj ženy!

Po revolúcii ide sloboda slova, ruka v ruke so slobodou fotografie a naši "foťáci" sa veru neboja vliezť slovenským celebritám aj do záhrady, či strážiť pred ich domom nonstop dve noci. To všetko len preto, aby zachytili pikantné obrázky! Potom už len stačí fotku u grafika zväčšiť, znížiť šum a dať na titulnú stranu časopisu. A náš úspešný fotograf si berie novú kartu do aparátu a uteká loviť ďalšiu "star". Nie každý má však na takéto špehovanie povahu. Sú ale ľudia, ktorých práca paparazza napĺňa. Prečo? Vraj im robí morálne dobre, keď odhalia prehrešky slávnych, o ktorých máme často pozitívnu, až naivnú mienku. A robia to s poriadnou chuťou. Občas ale skončia v nemocnici. Nie vždy sa im podarí z miesta činu utiecť a "načapaná" hviezda si to s nimi vybaví ručne stručne! Príkladom bola aj Beta Hriadelová, paparazzi fotografka istého bulvárneho denníka, ktorá takmer prišla pri kontakte s agresívnou hviezdou o oko. Najlepšie na odbyt idú súkromné fotky žien, herečiek alebo speváčok. Je to ako pornočasopisy. Ktoré sa predávajú lepšie? Tie pre mužov či pre ženy? Navyše, keď si má čitateľka vybrať, neraz siahne po správach o inej žene, ako po chlapovi.

 Sú za to veľké prachy!

Áno a poriadne sa môžete nabaliť, ale nie na Slovensku. V zahraničí si z toho mnohí fotografi urobili biznis. Žijú iba z naháňačiek za celebritami. Oplatí sa to! Tamojšie hviezdičky sú totiž oveľa spitejšie, nevernejšie, roztopašnejšie, ako tie naše. Je ich tam veľa a dokonca sa nehanbia pravidelne otŕčať na ulici tak, ako ich Boh stvoril. Prudérne Slovensko sa ešte bojí. Dokonca, mnohí ľudia u nás s nachytanou celebritou aj súcitia a nadávajú medzi sebou, čo je to na "špinu" ten paparazzi fotograf. Vzhľadom na to sa mnohí fotografi pod podobné zábery ani nechcú podpisovať. V zahraničí je to naopak. Ide o prestíž a meno fotografa je na stránke skoro také veľké, ako titulky k článku.

 Práca ako každá iná

Keď sa chvíľu rozprávate s paparazzi fotografom, nemáte pocit, že by bol nejako postihnutý, alebo úchylný. Sú to normálni ľudia, ktorí chodia denne do práce no ich produkt činnosti je pre verejnosť zaujímavejší, ako výkon zamestnanca v mliekarni. Tento človek je len o čosi nervóznejší, vnímavejší na okolie a sleduje vás, akoby cez sklo. Musí totiž dávať pozor, či sa za vami niekto známy nemihne.

Rozprávať sa s týmto človekom je ale zábava. Keď začne spomínať historky, na aké miesta sa musel kvôli dobrej fotke dostať, ako mu v najlepšom momente odišiel aparát, alebo skoro havaroval, keď po meste naháňal "zdrhajúcu" hviezdu. Len pre ilustráciu. Skúste si raz do mesta vziať malý fotoaparát a namierte hľadáčik v električke na sediacich. Čo sa stane? Asi dostanete vynadané, v najhoršom aj po hube!

Autor: Redakcia


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac