Precvičte si tvár: Stačí 10 minút a budete žiariť

Precvičte si tvár: Stačí 10 minút a budete žiariť
Áno, najľahšie je ísť na botox a vaša pleť bude dokonale vyhladená. Lenže, nie každý je stotožnený s tým, aby išiel na nejaké zásahy. Ak patríte do tejto skupiny ľudí, máme pre vás jedinečnú alternatívu, ktorú môžete praktizovať doma každý jeden deň. Ide o úžasné a jednoduché cvičenie, ktoré zvládne úplne každá z vás. Vyskúšate?

1. Lícne zahriatie
Pri tomto cviku dávate zabrať svalom, vďaka ktorým dokážeme žuvať. Dajte si do úst čistý palec, na ľavú stranu líca, a potom ho pomocou palca a prvého prsta natiahnite, až kým nebudete cítiť bolesť. Vydržte a rátajte do desať. Potom líca natiahnite smerom k ušiam, následne naspäť k zubom a zopakujte. Ďalej, snažte sa rotovať s lícami dookola, minimálne trikrát na každú stranu.

Krásna Kim Basinger? Pozrite sa na TENTO záber a zmeníte názor

2. Tónovanie krku
Sval, ktorý keď si vycvičíte, tak sa nemusíte obávať druhej brady. Kútiky úst potiahnite smerom nadol, vydržte 10 sekúnd a uvoľnite. Zopakujte minimálne desaťkrát, keď ide o sval veľmi rýchlo ochabne.

Keď už ani plastiky nepomáhajú: Pozrite, ako telo odráža vek celebrít

3. Tvarovanie očí
Svaly, vďaka ktorými môžeme otvárať a zatvárať oči. Natiahnite pokožku pri kútiku oka, aby ste sval aktivovali a následne začnite žmurkať. Cvik zopakujte desaťkrát.

Hm, to myslí vážne? Modelka predvádza trend,s ktorým sa každá nestotožní

4. Nadvihnutie líc
Pri tomto cviku precvičujete svaly úsmevu, a práve vďaka nemu môžu vaše líčka pôsobiť ako krásne jabĺčka. Vyzdvihnite kútiky úst do úsmevu v troch postupných pohyboch od menšieho úsmevu k väčšiemu. Zopakujte desaťkrát.

To fakt? Neuveríte, podľa čoho spoznáte ideálny odtieň rúžu

5. Joga na upokojenie
Ak sa chcete zbaviť neestetických vrások na čele, potiahnite dlaňami pokožku na obočím smerom dohora a potom nadol. Zopakujte desaťkrát.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac