Pred kamerou láska, ale... 17 filmových dvojíc, ktoré sa v skutočnosti nenávideli

Pred kamerou láska, ale... 17 filmových dvojíc, ktoré sa v skutočnosti nenávideli
Práca hercov je niekedy naozaj veľmi komplikovaná. Najmä v prípade, keď sa musíte tváriť, že niekoho z celej duše milujete, no realita je tak trochu iná. Niektoré celebrity sa priznali, že aj keď tvorili pred kamerou pár, v skutočnosti medzi nimi vládlo poriadne napätie. V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť kompletný zoznam osobností, ktoré sa ocitli v podobnej situácii.

Ak ste sledovali seriál Ženy z rodu Gilmorovcov, určite si pamätáte Lorelai a jej najlepšieho priateľa Luka. Keď sa však herečky pri jednom z rozhovorov pýtali, či sú „best friends" aj v normálnom živote, rázne odpovedala „nie". V seriáli sa síce zdalo, že sú pre seba ako stvorení, no opak je pravdou.

Láska aj za kamerou? 25 nerozlučných filmových párov

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie celebritné páry, ktoré sa v reálnom živote nemohli zniesť. Vedeli ste to o nich?

Autor: Simi


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Pred kamerou láska, ale... 17 filmových dvojíc, ktoré sa v skutočnosti nenávideliPred kamerou láska, ale... 17 filmových dvojíc, ktoré sa v skutočnosti nenávideliPred kamerou láska, ale... 17 filmových dvojíc, ktoré sa v skutočnosti nenávideli+14Pred kamerou láska, ale... 17 filmových dvojíc, ktoré sa v skutočnosti nenávideli
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac