Prekuknú vás okamžite! 3 znamenia so šiestym zmyslom, ktoré neoklamete

Prekuknú vás okamžite! 3 znamenia so šiestym zmyslom, ktoré neoklamete
Šiesty zmysel sa obvykle pripisuje ženskému pohlaviu. No sú znamenia zverokruhu, pri ktorých nezáleží na pohlaví a vidia do vás poriadne hlboko. Neoklamete ich slovami, ani telom. Oni vycítia, čo je vo veci, vďaka tomu, že tento dar už dostali do vienka pri narodení. Ste medzi nimi aj vy?

Tiež vás boj stále láka? 4 znamenia, ktoré vo vzťahu stále súperia

Škorpión
Znamenie má značný dar pre veci duchovné. Ale láka ho temnejšia stránka ľudskej psychiky, čo znamená, že je to rodený mág v čiernom kostýme. Ak sa týmto smerom vydá, môže to byť pokojne veštec alebo vedma. V každom prípade, ak aj ostane verný materializmu, nikdy nebude disponovať len klasickým počtom piatich zmyslov. Vďaka tomu, že Škorpión vie nahliadať svetlo aj tmu v jej duchovnej podstate, je veľmi vnímavý aj na okolité situácie a zvládne celkom dobre rozoznať myslenie a rozpoloženie druhých ľudí. Preto mu zarezonuje, ak niekto hovorí niečo iné, ako cíti vo svojom vnútri. Raz darmo, Škorpión vás často prekukne, a dokonca často dokáže druhého človeka zhodnotiť ešte skôr ako otvorí ústa.

Už ste si vybrali? Znamenie vám prezradí, kam ísť v lete na dovolenku

Rak
Toto znamenie sa pozerá na svet srdcom a z toho dôvodu niekedy vidí aj to, čo oči nemôžu. Rak na druhých ľudí preto nazerá cez emócie. Preto pochopí, ako sa cítite a čo chcete povedať omnoho skôr srdcom ako slovami. Pred Rakom veľmi ťažko skryjete vlastné duševné pochody. Môžete sa pretvarovať, smiať, alebo sa naopak tváriť nahnevane. Znamenie Raka si vás prečíta do poslednej bodky a vycítite, ako sa skutočne cítite. Niekedy má dokonca tendenciu spýtať sa vás na vaše duševné pochody ešte skôr, ako si ich sami uvedomíte. Preto je veľmi ťažké oklamať ho. Ak si aj niekto myslí, že to zvládol, je to len preto, že Rak síce vie, ako sa veci majú, ale nechá vás tolerantne v tom, že ste ho dostali. Okrem šiesteho zmyslu totiž má aj značnú dávku empatie.

Týždenný horoskop (20. máj - 26. máj): Zistite, čo vás čaká a neminie 

Ryby
Každý, kto sa narodí v znamení rýb, má otvorenú diaľnicu do duchovnej úrovne. Toto znamenie už v mladosti vládne aj múdrosťou, ktorá sa často spája až so starobou. Pre Ryby je poznanie totiž prístupné akoby z iného zdroja. Chápu veci za hranicami logiky, dokážu rozpoznať množstvo znakov, ktoré im naznačia, čo je správne. Ak budú počúvať svoje srdce, veľmi ľahko dokážu žiť šťastný a naplnený život. Ryby sú schopné prekuknúť človeka na počkanie a nie je to znamenie, s ktorým sa môžete zahrávať pomocou lacných fígľov.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Spravte si TENTO test a zistite, aká vysoká je vaša inteligencia!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac