Prekuknú vás okamžite! TIETO 3 znamenia so šiestym zmyslom NIKDY neoklamete!

Prekuknú vás okamžite! TIETO 3 znamenia so šiestym zmyslom NIKDY neoklamete!
Šiesty zmysel sa obvykle pripisuje ženskému pohlaviu. No sú znamenia zverokruhu, pri ktorých nezáleží na pohlaví a vidia do vás poriadne hlboko. Neoklamete ich slovami, ani telom. Oni vycítia, čo je vo veci, vďaka tomu, že tento dar už dostali do vienka pri narodení. Ste medzi nimi aj vy? Zistite to v našej galérii pod článkom...

Majú dve tváre! TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré maskujú svoje city!


Rak
Toto znamenie sa pozerá na svet srdcom a z toho dôvodu niekedy vidí aj to, čo oči nemôžu. Rak na druhých ľudí preto nazerá cez emócie. Preto pochopí, ako sa cítite a čo chcete povedať omnoho skôr srdcom ako slovami. Pred Rakom veľmi ťažko skryjete vlastné duševné pochody. Môžete sa pretvarovať, smiať, alebo sa naopak tváriť nahnevane. Znamenie Raka si vás prečíta do poslednej bodky a vycítite, ako sa skutočne cítite. Niekedy má dokonca tendenciu spýtať sa vás na vaše duševné pochody ešte skôr, ako si ich sami uvedomíte. Preto je veľmi ťažké oklamať ho. Ak si aj niekto myslí, že to zvládol, je to len preto, že Rak síce vie, ako sa veci majú, ale nechá vás tolerantne v tom, že ste ho dostali. Okrem šiesteho zmyslu totiž má aj značnú dávku empatie.

Nezabudnite si otvorť našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky znamenia, ktoré len tak neoklamete... 

Autor: Marcos
Zdroj foto: ShutterstockSuper TEST! Aký typ oblečenia sa k vám najviac hodí? Možno budete prekvapená!
Otestuj sa

Galéria

Prekuknú vás okamžite! TIETO 3 znamenia so šiestym zmyslom NIKDY neoklamete!Prekuknú vás okamžite! TIETO 3 znamenia so šiestym zmyslom NIKDY neoklamete!Prekuknú vás okamžite! TIETO 3 znamenia so šiestym zmyslom NIKDY neoklamete!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac