Princ William je poriadne rozzúrený: Ochranka paláca zlyhala a násilník sa dostal až k jeho deťom!

Princ William je poriadne rozzúrený: Ochranka paláca zlyhala a násilník sa dostal až k jeho deťom!
Ani sa nečudujeme jeho rozhnevanej reakcii! Kráľovská ochranka, ktorá by mala byť najlepšou na svete, zlyhala na plnej čiare! Totiž 40-ročný muž menom Darren Benjamin sa dostal do tesnej blízkosti jeho troch detí - Georgea, Charlotte a Louisa. Týmto svojim činom, že im bol „na dosah", sa ešte k tomu stihol pochváliť kamarátom. Podľa RoyalCentral ich v tom čase mala na starosti pestúnka.

TÁTO aplikácia pochytila známe tváre slovenského šoubiznisu: Vďaka nej zostarli o 30 rokov!

Darren Benjamin je násilník, ktorý bol odsúdený za to, že sa zúčastnil brutálneho a neľudského týrania človeka (nevinnému človeku vyliali na chrbát vriacu vodu). Odsúdili ho na 7 rokov ešte v roku 2008.

„Toto je typ potenciálne smrteľného pochybenia ochranky, ktorý sa jednoducho nesmie diať! Darren je násilný zločinec, ktorý bol zavretý za najbrutálnejší typ mučenia. Je desivé, že sa chválil kamarátom, ako blízko sa dostal k budúcemu kráľovi a ďalším deťom vojvodov z Cambridge. Aj jeho priatelia boli v šoku, že mu dovolili vojsť na paláca a dostať sa na dosah k deťom, keď má takú minulosť," cituje Dan Wootton z denníka The Sun.

Už viackrát to prehnali! 20 celebrít, ktoré majú vážne problémy so zvládaním hnevu

Dúfame, že princ William urobí v paláci poriadny vietor a nikdy viac sa to už nebude opakovať. Momentálne sa totiž kontroluje stav bezpečnosti celého paláca a zisťujú, kde sa stala chyba.

Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac