Pristihnutí: Ako si to celebrity „rozdávali“ aj za kamerami

Pristihnutí: Ako si to celebrity „rozdávali“ aj za kamerami
Pre slávnych je natáčanie filmu častokrát ideálnou príležitosťou, ako spoznať lásku svojho života, prípadne niekoho na krátky románik. Ideálnym príkladom sú TIETO celebrity, ktorých kompletných zoznam si môžete pozrieť v našej galérii pod článkom. Niektorí z nich sú ešte stále spolu!

Medzi Ryanom Goslingom a Rachel McAdams muselo ísť vo filme Zápisník jednej lásky o hotový citový hurikán. Svedčia o tom aj samotné scény, či dokonca fotografie z natáčania. Pozrite, ako ju pevne stískal v náručí - jediná škoda je, že to nevydržalo dodnes. No, na druhej strane, Ryan sa nenechal zahanbiť a počas ďalšej filmovačky si nabalil súčasnú partnerku Evu Mendes.

Tento románik sa skončil šťastným manželstvom, ktoré trvá dodnes. Herečka Penelope Cruz a herec Javier Bardem sa k sebe neskutočne hodia a ich láska už behá aj po dome v podobe dvoch detičiek. Na placi to medzi nimi najviac vrelo počas natáčania filmu Vicky Cristina Barcelona, ktorý sa oplatí vidieť už len kvôli výkonom hlavných predstaviteľov.

Krása jej je nanič: Slávnej herečke sa s chlapmi stále nedarí

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie páriky, ktoré si navzájom neodolali pri filmovačkách. Ktorá dvojica sa vám najviac páči?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Pristihnutí: Ako si to celebrity „rozdávali“ aj za kamerami Pristihnutí: Ako si to celebrity „rozdávali“ aj za kamerami Pristihnutí: Ako si to celebrity „rozdávali“ aj za kamerami +23Pristihnutí: Ako si to celebrity „rozdávali“ aj za kamerami
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac