Psychológ prezrádza: TAKTO zistíte, že vášho chlapa zaujíma iná žena!

Psychológ prezrádza: TAKTO zistíte, že vášho chlapa zaujíma iná žena!
Indície, ktoré prezrádzajú, že váš partner hľadá útočisko u inej ženy môžu byť rôznorodé. Navyše, čo platí pri jednom páre, nemusí automaticky platiť pre iný pár. Preto je veľmi ťažké a zavádzajúce hovoriť o jednoznačných signáloch, ktoré poukazujú na to, že vášho partnera zaujíma iná žena. Bez úprimného rozhovoru ide vždy len o domýšľanie a hypotetickú možnosť. Napriek tomu, pár signálov predsa len existuje. Dôležité je zdôrazniť, že žiadny z nich, ak ho vezmete izolovane, nemusí byť sám osebe dôkazom. V našej galérii pod článkom nájdete všetky možné znaky toho, že vás partner podvádza...

Zmierte sa s tým: 4 znaky, že partner o vás stráca záujem

Keď sa vás partner prestane dotýkať
Zvykol vás muž sám od seba chytiť za ruku, objať okolo pliec či pása alebo sa pritúliť a zrazu to prestal robiť? Príčinou môže byť iná žena. Ak sa vám začne vyhýbať, vyhovára sa, bočí od dotykov, je to signál, že nie je vo vzťahu spokojný.

Nič k vám necíti? Pripravte sa na takýto sex

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero znakov, že vám je partner neverný.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Psychológ prezrádza: TAKTO zistíte, že vášho chlapa zaujíma iná žena!Psychológ prezrádza: TAKTO zistíte, že vášho chlapa zaujíma iná žena!Psychológ prezrádza: TAKTO zistíte, že vášho chlapa zaujíma iná žena!+4Psychológ prezrádza: TAKTO zistíte, že vášho chlapa zaujíma iná žena!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac