Raz, dva, trikrát nestačí: 20 celebrít, ktoré vstúpili do manželstva štyrikrát a viac!

Raz, dva, trikrát nestačí:  20 celebrít, ktoré vstúpili do manželstva štyrikrát a viac!
Nájsť lásku až po hrob je čoraz ťažšie. Pre niektorých sa to dokonca stalo celoživotným poslaním. Vidíme to v bežnom živote, ale najviac na očiach je to vo svete celebrít. Tlak médií býva silný a tak sa to neraz odzrkadlí aj v ich osobnom živote. A sú aj také, ktoré jednoducho milujú pocit čerstvého zaľúbenia a motýle v bruchu zvyknú pomerne skoro previesť do stavu manželského. Pozrime sa na známe tváre, ktoré svoje „áno" povedali minimálne štyri krát.

Ktorá bude najkrajšia? Dámy, ak sa na OTO 2019 oblečiete TAKTO, budete dokonalé


Elizabeth Taylor - 8 manželstiev

Slávna bola vďaka svojmu hereckému talentu, ale nemalú popularitu získala aj kvôli svojim početným manželstvám. Zoznam jej manželov nie je krátky - Conrad Hilton, Kr., Michael Wilding, Mike Todd, Eddie Fisher, John Warner, Larry Fortnesky a za Richarda Burtona bola vydatá dokonca dva krát. Podľa slov samotnej Elisabeth, neľutovala ani jedno z týchto zväzkov, rovnako sa však netajila tým, že Richard Burton bol jej životnou láskou. „Všetci muži po Richardovi tu boli iba nato, aby mi podržali kabát, či otvorili dvere. Znamenali pre mňa príjemnú spoločnosť, nič viac," vyznala sa Elisabeth Taylor. Preto bola predstaviteľka Kleopatry po smrti Richarda v roku 1984 tak veľmi zdevastovaná.

Nedalo sa na nich pozerať: 14 najtoxickejších celebritných vzťahov

V našej galérii pod článkom nájdete viacero ďalších slávnych osobností, ktorým jedno manželstvo nestačilo.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Ktorá tarotová karta odráža vašu osobnosť?
Otestuj sa

Galéria

Raz, dva, trikrát nestačí:  20 celebrít, ktoré vstúpili do manželstva štyrikrát a viac!Raz, dva, trikrát nestačí:  20 celebrít, ktoré vstúpili do manželstva štyrikrát a viac!Raz, dva, trikrát nestačí:  20 celebrít, ktoré vstúpili do manželstva štyrikrát a viac!+17Raz, dva, trikrát nestačí:  20 celebrít, ktoré vstúpili do manželstva štyrikrát a viac!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac