Romantika rozhodne nie je pre každého: TOTO je 5 znamení zverokruhu, ktoré ju doslova neznášajú!

Romantika rozhodne nie je pre každého: TOTO je 5 znamení zverokruhu, ktoré ju doslova neznášajú!
Veľké romantické gestá nie sú len tak pre každého. Povedzme, že je váš partner obrovský romantik, vždy vám nosí kvety, básnicky vám vyznáva lásku na každom kroku, vodí vás do drahých romantických reštaurácií, kde objednáva milkshakey s dvomi slamkami... Milujete ho, ste mu vďačná za to, že je taký pozorný, no v skutočnosti vám to niekedy nenormálne lezie na nervy.

Nezúfajte! To, že nie ste srdcom i dušou romantička, neznamená, že ste zlá partnerka! Možno uprednostňujete skôr realitu pred ružovými okuliarmi. V astrológii dokonca existujú niektoré znamenia, ktoré romantiku vyslovene nemusia, sú skôr za tradičné spôsoby prejavovania náklonnosti, obdivu a lásky. Možno sa medzi nimi nájdete aj vy v našej galérii pod článkom...

TOTO je 6 znamení zverokruhu, ktoré si plne uvedomujú svoju hodnotu! Ste medzi nimi?

Vodnár
Čo o nich vieme? Sú mimoriadne inteligentní, kreatívni, no nie sú to ľudia, ktorým romantika imponuje. Nerobia také tie štandardné romantické gestá, ako je napríklad kľaknutie si na jedno kolienko, aby dali svojej polovične sladkosti a kvety na Valentína. Nie, urobia čosi iné, aby vyjadrili svoju lásku - niečo nekonvenčné, neklišéovité.
Otvorte si galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie znamenia, ktoré nemajú radi romantiku...

TOTO sú znamenia zverokuhu, s ktorými rozhodne randiť nechcete!


Autor: Alex
Zdroj foto: Pixabay


SUPER TEST! Viete, ako dlho budete žiť? My poznáme odpoveď!
Otestuj sa

Galéria

Romantika rozhodne nie je pre každého: TOTO je 5 znamení zverokruhu, ktoré ju doslova neznášajú! Romantika rozhodne nie je pre každého: TOTO je 5 znamení zverokruhu, ktoré ju doslova neznášajú! Romantika rozhodne nie je pre každého: TOTO je 5 znamení zverokruhu, ktoré ju doslova neznášajú! +2Romantika rozhodne nie je pre každého: TOTO je 5 znamení zverokruhu, ktoré ju doslova neznášajú!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac