Rozdávali si to aj mimo kamier! TIETO celebrity spolu vraj tajne randili počas natáčania

Rozdávali si to aj mimo kamier! TIETO celebrity spolu vraj tajne randili počas natáčania
Niektorí tvrdia, že je to hlúposť, no iní by za to dali ruku do ohňa. V priebehu natáčania sa celebrity dostanú aj do intímnych momentov so svojimi kolegami, takže nie je nič prekvapivé na tom, keď medzi nimi prebehne iskra. Občas aj o niečo väčšia. Otvorte si našu galériu pod článkom a zistite, o ktorých osobnostiach to platí...

Keď "dedkovia" majú deti: Ktorý 69-ročný herec sa stal druhýkrát otcom?

Najnovšie sa čosi podobné pošuškáva o Bradleym Cooperovi a Lady Gaga, ktorí si spolu zahrali vo filme Zrodila sa hviezda. Prvou indíciou je zvláštne správanie speváčky voči svojmu hereckému kolegovi. Pri preberaní ocenení ho zatiaľ spomenula v každej ďakovnej reči, na čom by nebolo nič čudné, keby mu neďakovala stále dookola a vkuse neopakovala, ako ho miluje. Okrem toho, na odovzdávaní hudobných cien Grammy prišla bez partnera i bez zásnubného prsteňa. Deje sa niečo? Fanúšikovia sú presvedčení že áno a na Twitteri sa množia komentáre typu: „Chcete mi povedať, že Lady Gaga nemiluje Bradleyho? To určite! Je doňho šialene zamilovaná!"

Všetkých dojala k slzám! Lady Gaga sa na Grammy dotkla citlivej témy

Dvojica nedávno odspievala filmový duet Shallow v Las Vegas a v priebehu celého vystúpenia vládla medzi umelcami iskrivá atmosféra. Nemohli od seba odtrhnúť oči, pričom ich vzájomnú príťažlivosť sme mohli cítiť aj priamo z filmového plátna. Vskutku, málokedy sa pred kamerami stretnú herci, ktorým tak dokonale veríte, že sa milujú. Nuž, uvidíme, ako to bude pokračovať ďalej, no nedávame tomu veľké šancu. Bradley je totiž rodinne založený kozorožec a momentálne sa teší s dieťatka, ktoré má s modelkou Irinou Shayk.

Zažijeme sklamanie aj tento rok? 18 filmov, ktoré si Oscara nezaslúžili

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie herecké dvojice, ktoré si vraj spolu začali mimo kamier, no nikto o tom netuší.

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Galéria

Rozdávali si to aj mimo kamier! TIETO celebrity spolu vraj tajne randili počas natáčania Rozdávali si to aj mimo kamier! TIETO celebrity spolu vraj tajne randili počas natáčania Rozdávali si to aj mimo kamier! TIETO celebrity spolu vraj tajne randili počas natáčania +21Rozdávali si to aj mimo kamier! TIETO celebrity spolu vraj tajne randili počas natáčania
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac