Vôňa podľa znamenia: Zistite, ktorá sa k vám hodí najviac

Vôňa podľa znamenia: Zistite, ktorá sa k vám hodí najviac
Ovoniavate desiatky rozmanitých vôní, no stále si neviete vybrať? Máme pre vás účinnú a jednoduchú pomôcku - riaďte sa vašim znamením, ktoré vám napovie, aká aróma sa najlepšie hodí k vašej osobnosti. Sme si isté, že nebudete ľutovať.

Baran
Eau de Parfum od Alexandra McQueena je pre vás ako stvorený. Skrýva v sebe jemnosť kvetov, a zároveň korenistú ostrosť. Počas jesennej sezóny by sa barani mali zamerať na partnerstvo, či už ide o zmenu alebo hľadanie rovnováhy, pričom tento parfém im dodá dostatok sebavedomia i odvahy.

Býk
Novinka Stash od herečky Sarah Jessicy Parker je spojením dreva so šalviou, ktoré je ideálne pre býkov. Tí by sa v priebehu jesene mali zamerať na zdravý životný štýl a mierne spomaliť tempo. Vôňa zeme ich navedie na správny smer.

Blíženci
Tiež sa môžu pripraviť na nové známosti a skvelý prvý dojem navodiť parfémom Trouble in Heaven od Christiana Louboutina, ktorý sa rozľahne po celej reštaurácii. Kto by už len odolal kombinácii jantáru s ružou? Nie príliš silná, no jednoznačne podmanivá alternatíva.

Rak
Počasie je stále chladnejšie, a preto sa treba trochu zohriať. Okrem pyžama a sviečok môžu raci siahnuť po omamnej vôni N° 5 od Chanela. Trochu kvetov a trochu dreva im vytvorí tú správnu atmosféru na odpočinok, ktorý na jeseň nevyhnutne potrebujú.

Lev
Ako vždy musia vyčnievať z davu a inak tomu nebude ani túto sezónu, kedy by sa mali zamerať na nadväzovanie kontaktov. Ak chcú uspieť, je nevyhnutné, aby zaujali a zanechali po sebe nielen dobrý dojem, ale aj príjemnú vôňu. Ombré Leather od Toma Forda je pre nich tou najlepšou možnou voľbou.

Panna
Po množstve osláv, cestovania a užívania si by mali trochu pribrzdiť a užívať si pokojné jesenné dni. S výraznejším uzemnením im pomôže vôňa The Girl od Tommyho Hilfigera, ktorá ponúka zmes hrušky, jasmínu i cédrového dreva.

Váhy
Pre všetky váhy máme potešujúcu správu - v priebehu jesene budete na roztrhanie a môžete sa tešiť aj na pozitívne správy, pričom vylúčené nie je ani povýšenie v práci. Ľudia vás budú vyzdvihovať najmä vďaka jedinečnej originalite, ktorú máte možnosť zdôrazniť osobitým parfémom bez názvu od Byreda.

S vôňou celebrity: Naj parfémy z dielne slávnych

Škorpión
Čaká ich jeseň plná pohody a oddychu, ktorá im vynahradí predchádzajúce hektické obdobie. Jemná a nevtieravá vôňa Replica Filter: Blur od Maisona Margiela sa k takejto nálade hodí viac ako čokoľvek iné. Jej jedinečnosť tkvie aj v tom, že ponúka možnosť kombinácie s inými parfémami a keď ju nanesiete na bavlnu, vynikne ešte viac.

Strelec
Možno ani nebudú chápať prečo, ale bude ich to ťahať k športu a k pohybu. Ak rozmýšľajú nad vôňou, mali by siahnuť po atletickej aróme Phlur Greylocke, ktorá v sebe spája nádych borovice a jablone. Po jej použití budú mať celý čas pocit, akoby sa prechádzali v parku plnom zelene, a to aj počas cesty autobusom.

Kozorožec
Ich myseľ bude zameraná na peniaze a kariérny postup, čo nie je v prípade tohto materiálne založeného znamenia žiadne prekvapenie. Pokiaľ chcú byť úspešní, mali by aj voňať úspechom, čo im zabezpečí luxusná aróma parfému Divine Decadence od Marca Jacobsa. Skutočne ide o najvyšší level, ktorý kozorožci momentálne potrebujú.

Vodnár
V prípade, že sa poriadne nevycestovali cez leto, určite im to padne vhod počas jesene. Budú ich lákať aj vzdialenejšie kúty sveta, no oni sa nezastavia pred ničím. Možno ich zláka aj exotika, a preto by nemali doma zabudnúť na parfém Tangier Vanille od Aerina, v ktorom nájdu vanilku z Madagaskaru, a tiež tajomnú bulharskú ružu. Dokonalá kombinácia exotiky.

Ryby
Okolie bude očarené ich neodolateľným pôvabom a aj keď strávia väčšinu času za zavretými dverami, môžete si byť istí, že tam nebudú sami. Na takéto chvíle by sa mali dokonale pripraviť - dopomôcť im v tom môže Scent of a Dream od Charlotte Tilbury, ktorá je priam magneticky vábivá.

Autor: Simi


Super TEST! Vyberte si nočné pochúťky a zistite, kto je vaša spriaznená duša
Otestuj sa

Galéria

Vôňa podľa znamenia: Zistite, ktorá sa k vám hodí najviac Vôňa podľa znamenia: Zistite, ktorá sa k vám hodí najviac Vôňa podľa znamenia: Zistite, ktorá sa k vám hodí najviac +17Vôňa podľa znamenia: Zistite, ktorá sa k vám hodí najviac
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac