S babou je to lepšie: Ktoré celebritné krásky si to „rozdali“ aj so ženami?

S babou je to lepšie: Ktoré celebritné krásky si to „rozdali“ aj so ženami?
Filmy bývajú občas ozvláštnené pikantnými, a to nielen heterosexuálnymi sexuálnymi scénami. Milostné scény dvoch žien môžu byť v niektorých prípadoch oveľa zaujímavejšie a netradičnejšie. Prinášame vám zábery z tých naj, ktoré sa vo filmoch udiali, pričom všetky si ich môžete prezrieť v našej galérii pod článkom...

Konečne je po premiére: 20 najtrápnejších momentov z filmu 50 odtieňov slobody

Herečka Charlize Theron priznala, že milovanie so ženou skúšala už aj v reálnom živote, no niekoľkokrát dostala podobnú príležitosť aj vo filmoch. Úprimne, vždy sme jej verili každý jeden dotyk, pohľad i slovo. Veľmi zaujímavé scény môžete vidieť vo filme Hlava v oblakoch, v ktorom lepšie spoznala telo kolegyne Penelope Cruz.

Jééj, obľúbený celebritný párik sa dal znovu dokopy: Slávna speváčka to nevzdala!

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie herečky, ktoré si to lesbicky rozdali počas natáčania. Ktoré z nich ste videli?

Šokujúca premena Maroša Kramára: Čo mu to vôbec napadlo?


Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Super TEST! Máte psychopatické sklony? Vieme odpoveď!
Otestuj sa

Galéria

S babou je to lepšie: Ktoré celebritné krásky si to „rozdali“ aj so ženami?S babou je to lepšie: Ktoré celebritné krásky si to „rozdali“ aj so ženami?S babou je to lepšie: Ktoré celebritné krásky si to „rozdali“ aj so ženami?+17S babou je to lepšie: Ktoré celebritné krásky si to „rozdali“ aj so ženami?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac