Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte!

Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte!
Obľúbený spíker Matej „Sajfa" Cifra sa podelil o krásny záber s drobcom, ktorý valcuje Internet. Tá podoba medzi nimi je neuveriteľná! Otvorte si našu galériu pod článkom kde nájdete spomínaný záber... Pozrite!

Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)


Matej „Sajfa" Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová sa konečne stali hrdými rodičmi malej Sáry. Avšak, aj Sajfov brat Tomáš si aktuálne tiež užíva chvíle po boku malej dcérky. Aj on sa stal len nedávno hrdým oteckom. A tak sa bratia Cifrovci podelili o milý záber, kde môžeme vidieť známeho moderátora s rozkošným drobčekom. Mnohých fanúšikov ale prekvapila neuveriteľná podoba, predovšetkým očí, ktoré toto klbko šťastia zdedilo z otcovej strany. „Chcela som napísať, že celý Sajfa," znel jeden z komentárov.

Zničila mu manželstvo! Speváčka Anita Soul má dieťa s hudobníkom: Pozrite, ako sa ním chváli!

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete nielen spomínaný záber, ale aj iné zaujímavé snímky Cifrovcov. Pozrite na tú podobu...

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív

Galéria

Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte! Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte! Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte! +17Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac