Sex zo slušnosti? Neuhádnete, čo spôsobuje...

Sex zo slušnosti? Neuhádnete, čo spôsobuje...
Idete s ním na rande, ani vás veľmi nezaujme, ale kúpi nejaké ti drinky, zaplatí jedlo a asi za to aj niečo očakáva. Je vám trápne mu povedať, že nie je váš typ a ste príliš slabá, aby ste odmietla pozvanie do jeho byt. Viete, že s ním nikdy nebudete, ale medzi nohami vlhnete, tak prečo nie?

Stále viac žien pozerá porno: Ešte šokujúcejšie je, že...

Chcem ho...naozaj?
Aj keď sa zdá byť príťažlivosť medzi vami neskutočne silná, nemusí to tak byť. Verili by ste, že existuje niečo také ako sexuálna nevoľnosť? Rovnako ako v jedle, tak aj v sexe sa deje čosi podobné. Niečo zjete, je vám zle, s niekým sa vyspíte, je vám zle. Ženy majú až deväť nervov, ktoré smerujú z ich mozgu do vagíny a akonáhle naša vagína prežije traumu, ovplyvňuje to centrálny nervový systém. Sme oslabené, fyzicky i mentálne nevyrovnané.

Chcete byť atraktívna? 8x s čím okamžite prestaňte

Skoro ako znásilnenie
Ženy, ktoré sa rozhodnú pre sex zo slušnosti majú rovnaké pocity ako ženy, ktoré boli znásilnené. Ide o podobný druh traumy. Vagína totiž nie je len obyčajná diera, ale do značnej miery ovplyvňuje náš vnútorný pocit samej zo seba. Keď ste suchá, znamená to, že ste s nesprávnym človekom a vaše telo nie je na sex s ním pripravené, aj v prípade, že vás priťahuje.

Nikdy vám to nepovedia: 5x čo si muži naozaj myslia o sexe

Reakcia nervov
Svaly vagíny sú kontrolované nervami, ktoré vysielajú signály do mozgu. Ide o ochranný mechanizmus, založený na podobnom princípe, ako keď sa mozog snaží brániť proti jedu privodením pocitu nevoľnosti, keď cítime niečo zlé. Ak máme sex bez toho, aby sme sa danej osobe vnútorne otvorili, ničíme sa. V modernom svete sa v podstate dookola znásilňujeme, pretože sme povoľnejší, slabší a ustráchaní.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac