Shawn Mendes sa rozhodol pre drastickú životnú zmenu! Čo sa stalo? Je za tým Camila Cabello?

Shawn Mendes sa rozhodol pre drastickú životnú zmenu! Čo sa stalo? Je za tým Camila Cabello?
Miláčik mnohých dievčat i žien, Shawn Mendes, sa len nedávno priznal k tomu, že jeho vzťah ssl kolegyňou - speváčkou Camilou Cabello - je vážny. A preto sa rozhodol vymazať svoj sociálny život na Instagrame či Twitteri!


Camila Cabello hviezdi v ich spoločnom novom singli Señorita, ktorý je mimoriadne vášnivý a už tam môžeme vidieť ich vzájomnú blízkosť. Doslova ju nie je možné prehliadnuť. Ale nevymazal sa zo sociálnych sietí iba kvôli Camile. Upozorňuje totiž na veľmi negatívny vplyv online sveta na duševné zdravie človeka.

Ako sa mohli dať dokopy? 20 celebritných vzťahov, ktoré nás totálne šokovali


Bojuje so sociálnymi sieťami

„So sociálnymi sieťami veľmi bojujem," povedal. „Ale ak mám byť úprimný, odstránil som si síce Instagram a Twitter, no stále posielam fotografie svojmu manažérovi, ktorý ich uverejňuje namiesto mňa."

8 mužov z Hollywoodu, ktorých jednoducho milujeme: Títo sexi herci vedia rozpumpovať krv v žilách!

Shawn Mendes je dvadsaťročná popová hviezda z Toronta, milujú ho doslova po celom svete. Na Instagrame má viac ako 49 miliónov sledovateľov, ktorým bude určite ľúto, že si ho už nespravuje on sám. Predsa len, aj toto bola forma komunikácie s fanúšikmi, ku ktorým bol takto ešte bližšie. Odporúča však aj im, aby si aspoň občas oddýchli od sociálnych sietí.

Pikoška na záver:
Camila Cabello požiadala svojich fanúšikov na Instagrame, aby sa upokojili so svojimi negatívnymi reakciami na to, že chodí so Shawnom Mendesom. Zjavne sa kvôli tomu stala ľahkým terčom pre jeho fanatické fanúšičky. Kto by to bol povedal? Ha-ha.

Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages
Zdroj video: Youtube

 


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac