Single dámy, zbystrite pozornosť! Vieme presne, kam by ste mali ísť cez leto

Single dámy, zbystrite pozornosť! Vieme presne, kam by ste mali ísť cez leto
Nie, naozaj nie je potrebné mať pri cestovaní spoločnosť. Na to, aby ste si užili príjemný oddych, určite nepotrebujete žiadneho chlapa. Vedeli ste, že existujú rôzne typy single žien? Čítajte ďalej a zistite, ktorý zodpovedá vám. A to nie je všetko, prezradíme vám, ktorá destinácia je pre vás v priebehu leta najvhodnejšia...

1. Čerstvo rozídená
Ak sa vaše cesty len nedávno rozišli, mali by ste ísť na to pomaly. Práve preto by ste mali navštíviť miesto, na ktorom si poriadne oddýchnete a zrelaxujete. Úplným ideálom je Costa Rica, kde sa prepojíte so svojím vnútrom a so svetom vôkol vás. Zotavte svoje zlomené srdiečko aj na cvičení jogy, ktorá je v tejto oblasti nesmierne obľúbená. Skvelá príležitosť, ako byť sama so sebou!

Prestaňte už fňukať a nakopnite sa! 30 výrokov, ktoré vám dodajú odvahu

2. Single a si užívať
Jednoznačne si kúpte letenky do New Yorku, do mesta, v ktorom to stále žije. Získate tak možnosť spoznať kopu nových ľudí, zabaviť sa a prísť na úplne iné myšlienky. Hlavne si začnete užívať život, ktorý ste doteraz venovali iba jednej osobe. Trendy bary, múzeá a reštaurácie vás nikdy neprestanú nudiť.

Len ťažko si ich získate: Znamenia zverokruhu, ktoré veria viac svojmu psovi ako partnerovi

3. Ak vás je viac single
Nič nemôže byť lepšie, ako keď máte po svojom boku kamošky, ktoré vás vedia pochopiť. Ak vás je viacero bez partnerov, máte jedinečnú možnosť zažiť výlet svojho života, tak neváhajte a kúpte si letenky do Mexika. Určite však siahnite po all inclusive rezorte, kde o vás bude postarané a vy sa môžete naplno venovať sebe či slniečku.

Cítite sa osamelá? Nečudo, ak máte týchto 10 vlastností

4. Single a znova pripravená zaľúbiť sa
Na zaľúbenie neexistuje lepšie mesto ako Paríž. Zamilujete si jeho architektúru, jedlo, múzeá, históriu, štýl, jednoducho úplne celú vás pohltí. A v metre možno stretnete novú lásku, nič nie je vylúčené. Využite svoju slobodu na flirtovanie s kýmkoľvek a kdekoľvek. Nikdy neviete, kde nájdete svoje šťastie...

Autor: Simi
zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac