Škodia pokožke, no vzdať sa ich nevieme: 10 vecí, kvôli ktorým máte hroznú pleť

Škodia pokožke, no vzdať sa ich nevieme: 10 vecí, kvôli ktorým máte hroznú pleť
Nepochybne ste o mnohých z nich už počuli. Každý deň sa pozeráte do zrkadla a pýtate sa, prečo máte takú hroznú pleť. Nuž, pravdepodobne robíte niektorú z vecí, ktoré vám predstavíme. Ide o úplne bežné a zdanlivo nevinné činnosti, ktoré si neuvedomujeme. V našej galérii pod článkom nájdete viacero vecí, ktoré komplikujú našu cestu za krásou. Vyhnite sa im!

Vyzerá to fakt hrozne: Kylie si za otrasný rúž vyslúžila vlnu kritiky

Odstraňovanie mejkapu dráždivými chemikáliami
Pri kúpe kozmetických produktov si vždy skontrolujte zloženie produktu. Ak sú totiž až príliš dráždivé, môžu spôsobiť redukciu prirodzenej pokožkovej mastnoty, v dôsledku čoho začne byť suchá a podráždená. Spoľahnite sa na výrobky, ktoré z pleti šetrne odstránia mejkap i nečistoty a zanechajú ju hydratovanú a čerstvú.

Keď je každá fotka trapas: Bola som nefotogenická, kým som sa nenaučila, že...

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie veci, ktorým by ste sa mi vyhnúť, ak chcete mať krásnu pleť. Ktorých z nich sa dopúšťate?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Škodia pokožke, no vzdať sa ich nevieme: 10 vecí, kvôli ktorým máte hroznú pleťŠkodia pokožke, no vzdať sa ich nevieme: 10 vecí, kvôli ktorým máte hroznú pleťŠkodia pokožke, no vzdať sa ich nevieme: 10 vecí, kvôli ktorým máte hroznú pleť+6Škodia pokožke, no vzdať sa ich nevieme: 10 vecí, kvôli ktorým máte hroznú pleť
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac