Škorpión je vášnivý, Baran nikdy nespomalí: TOTO sú znamenia, ktoré nevedia ovládať svoje emócie!

Škorpión je vášnivý, Baran nikdy nespomalí: TOTO sú znamenia, ktoré nevedia ovládať svoje emócie!
Sú známe tým, že vedia vyletieť ako zátka zo šampanského aj bez zjavnej príčiny. Lomcujú nimi emócie a aj vo chvíľach, keď sú ostatní ešte stále len mierne rozladení, oni sa ocitajú pred nervovým zrútením. Často nepomôže dohováranie ani terapia. Je to vecou znamenia.

Uzemnený býk či inteligentný kozorožec: TOTO sú znamenia, ktoré stoja nohami pevne na zemi!

Baran
Nikdy nespomalia. Stále sa ženú dopredu, nové podnety, stimuly, výzvy, prekážky. Jednoducho nemajú čas na relax a ventilovanie. Preto sa v nich nazbiera toľko emócií, že sa zrazu rozkričia aj na malú drobnosť, alebo upadnú doslova do amoku kvôli malej hádke. Sú typickým reprezentantom človeka, ktorému niekedy stačí malá zámienka, aby si na niekom vylial zlosť z celého týždňa.

Najinteligentnejšie znamenia zverokruhu: Našli ste sa medzi nimi aj vy?

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Viete, ako dlho budete žiť? My poznáme odpoveď!
Otestuj sa

Galéria

Škorpión je vášnivý, Baran nikdy nespomalí: TOTO sú znamenia, ktoré nevedia ovládať svoje emócie! Škorpión je vášnivý, Baran nikdy nespomalí: TOTO sú znamenia, ktoré nevedia ovládať svoje emócie! Škorpión je vášnivý, Baran nikdy nespomalí: TOTO sú znamenia, ktoré nevedia ovládať svoje emócie! +2Škorpión je vášnivý, Baran nikdy nespomalí: TOTO sú znamenia, ktoré nevedia ovládať svoje emócie!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac