Slávna herečka pred 8 mesiacmi porodila a... Pozerajte na to telo!

Slávna herečka pred 8 mesiacmi porodila a... Pozerajte na to telo!
Niektoré sa na tehotenstvo vyhovárajú roky, iné to zoberú do svojich rúk hneď po pôrode a vyzerajú ako Kate Hudson. Áno, táto 40-ročná herečka porodila iba pred ôsmimi mesiacmi a jej brucho vyzerá, ako keby nerodila vôbec. Pozerajte na to!

Wow, Jessica Biel je skutočná pani: Pozrite, ako precvičuje zadoček!

Zvládla to ona, zvládnete to i vy
Ak sa umárate obavami, že vaša postava už nikdy nemôže vyzerať ako pred pôrodom, tak vás uisťujeme, že môže. Vlastne, Kate vás uisťuje, že všetko sa dá. Má tri deti, z ktorých najmladšie len osem mesiacov a ona sa na Instagrame celkom pokojne ukáže v dvojdielnom športovom oblečení. Na tejto fotke sa nedá nevšimnúť jej vyrysované brucho, ktoré absolútne nepreukazuje stopy po pôrode najmladšej Rani Rose. Neuveriteľné!

Geniálne! V jednom cviku dokážete spevniť celé telo

Novembrová výzva
Nie je to tak dávno, čo Kate na svojom instagramovom profile uverejnila odhodlaný status: „Chcem žiť zdravšie a jesť ľahšie. Rada by som vyskúšala nový druh cvičenia a jedla tak zdravo, ako sa len dá," napísala v novembri v snahe dať sa do formy kvôli novému filmu. V tom čase plánovala schudnúť 12 kilogramov a skutočnosť, že sa stala ambasádorkou chudnúceho programu Weight Watchers jej v tom mala iba pomôcť. Herečkine odhodlanie bolo obdivuhodné. Chcela to všetko zvládnuť a popri tom udržať produkciu mlieka, vychovávať deti, pracovať každý deň, mať čas pre svojho muža, tiež mať chvíľky na babinec a popri tom všetkom si zachovať zdravý rozum.

Zázračný tréning J.Lo pred letom: Neskutočne vám vyrysuje postavu!

Podarilo sa!
Ako zverejnila v apríli, bola iba kúsok od svojej vysnenej váhy. Chýbalo jej len pár kilogramov. „Dosiahla som to bez toho, aby som sa stresovala kvôli jedlu alebo trénovala do zbláznenia. Pravdou však je, že som fakt bola disciplinovaná," zdôverila sa vtedy herečka. Zjavne sa to všetko vyplatilo, lebo Kate vyzerá naozaj úžasne. Štíhla, pevná, plná energie.


Káva počas chudnutia: Mali by ste vedieť, že...

Fanatička do pohybu
Faktom tiež je, že Kate sa skutočne rada hýbe. Ak práve neprevádza žiaden cielený šport, tak určite iba tak tancuje okolo domu, aby spálila zopár prebytočných kilogramov. Potvrdzuje to i Nicole Stuart, osobná trénerka Kate, ktorá s ňou prevádza prevažne pilates cvičenia. Tie však Kate rozhodne nestačia, lebo kedykoľvek je to vhodné, hýbe sa ako bláznivá. „Nemusíte bezpodmienečne behať, stačí sa veľa hýbať a vaša srdcová frekvencia ide nahor. Aj keď to znamená iba tak si tancovať," prezrádza svoje tajomstvo spaľovania kalórií Kate. A viete čo? Pre herečku je pohyb natoľko prirodzenou záležitosťou, že svoj čas strávený na spinningovom bicykli už ani nepovažuje za cielený pohyb. Ona jednoducho šľape. Tak už chápete prečo vyzerá, ako fitneska? Napriek tomu, že pred pár mesiacmi mala brucho nafúknuté ako veľký balón. Dámy, tajomstvo je jasné - hýbte sa kedykoľvek, kdekoľvek, akokoľvek. Vaša postava sa vám odvďačí.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Instagram.com/katehudson

 


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Slávna herečka pred 8 mesiacmi porodila a... Pozerajte na to telo!Slávna herečka pred 8 mesiacmi porodila a... Pozerajte na to telo!Slávna herečka pred 8 mesiacmi porodila a... Pozerajte na to telo!+6Slávna herečka pred 8 mesiacmi porodila a... Pozerajte na to telo!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac