Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona?

Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona?
Ak ste stále neprišli na to, kto je na fotke, asi len ťažko uveríte, že sa jedná o kedysi sviežu blondínku Kirsten Dunst. Škaredá pokožka a žiaden mejkap veru nepomohli jej vizáži. Na fotografii si ju ľahko pomýlite so starou a zanedbanou ženou. V našej galérii si môžete prezrieť viacero celebrít, ktoré sa len ťažko držia vo forme, a tiež ich trápi dvojitá brada.

Herečka Kirsten Dunst má síce len 37 rokov, no časté používanie mejkapu a zanedbaná starostlivosť o pokožku sa na jej vzhľade výrazne podpísali. Aj keď sa pekne nalíči, dvojitá brada jej nedá pokoj a stále sa na nej otravne ukazuje. Efektívnymi cvikmi by sa čosi podobné dalo odstrániť aj bez plastiky!

Fúha, tak TOTO už je príliš: Kedysi krása speváčka váhu očividne nerieši

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity s dvojitou bradou. Nevyzerá to moc pôvabne, však?

Autor: Simi


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona? Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona? Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona? +21Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac