Šokujúca predpoveď počasia a la Calvin Klein

Šokujúca predpoveď počasia a la Calvin Klein

S tohtoročným letom to žiaľ vôbec nevyzerá farebne. Meteorológovia avizujú, že nás v lete čaká katastrofálne počasie a Calvin Klein to podľa všetkého tušil. Čože nám to pán Klein zatajil?

Skazonosné teplotné výkyvy
Aké bude leto? Meteorológovia z Accuweather nás pripravujú na najhoršie. Tvrdia, že zatiaľ čo našich južných susedov potrápia rekordné teplá, sucho a s ním spojené riziko požiarov, pôdu západných a severských krajín bude zalievať intenzívny dážď striedaný s horúčavami. Srdcu Európy sa bude blýskať. Nie však na dobré časy. Text slovenskej hymny sa toto leto údajne pretaví do reality a potrápia nás búrky. Calvin Klein akoby to tušil.

Spolupracuje Calvin Klein s jasnovidkou?
Či má Calvin Klein takéto zdroje, to naozaj nevieme. Posvieťme si však na jeho nové vône pre rok 2017, ktoré predstavil už začiatkom roka, keď o predpovediach na leto nebolo ani chyrovať. Tie o niečom vypovedajú.

Novinky Calvin Klein
Horúca unisex novinka CK One Summer 2017 sa inšpirovala kontrastom medzi modrou oblohou a slnkom zaliatou púšťou zavčasu ráno. Novinka sa otvára sviežo, no svieže tóny zastupujúce nočný chlad ustúpia. Citrusovo – aromatická vôňa v lúčoch slnka a teplých tónoch ukáže charakter, aký prislúcha púšti a jej oázam. Teplo, ale stále veľa života.


Unisex novinka Calvin Klein CK One Summer 2017

Aj letná limitovaná edícia vôní Eternity Summer 2017 zapadá do aktuálnej predpovede počasia. Odtiene oranžovo žltej odrážajú farbu rozhorúčeného piesku, ktorý samovoľne splýva s modrou oblohou tvoriac v dôsledku neznesiteľnej horúčavy gradient. Novinky šíria atmosféru horúceho letného večera. Dámsky i pánsky parfum kombinuje omamnú vôňu kvetín kvitnúcich počas dňa s tónmi korenia a dreva narážajúceho na prekvapivo svieže až vlhké zložky.


Dámsky a pánsky parfum Calvin Klein Eternity Summer 2017

Či už sa predpoveď počasia vyplní do bodky, alebo nás meteorológovia vystrašili zbytočne, módny dom Calvin Klein tento rok nenechal nič na náhodu. Jeho novinky nie sú žiadne prvoplánové svieženky, ale ide o všestranné kúsky vhodné do každého počasia a pre každého. V prípade záujmu ich zakúpite v parfumérii Elnino.sk.

Platená reklama


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac