Šokujúce informácie zahraničných médií! Princ Harry podstúpil... Takéto výsledky hádam nik nečakal 

Šokujúce informácie zahraničných médií! Princ Harry podstúpil... Takéto výsledky hádam nik nečakal 
Princ Harry sa vraj dozvedel nepríjemnú správu. Podstúpil testy a toto? Otvorte si aj našu galériu, kde toho nájdete viac!

Je to vonku! Dara Rolins zverejnila fotku na Instagrame, priznala či je naozaj tehotná.. Odpoveď vás dostane


Zahraničné média šokovali na plnej čiare. Princ Harry vraj podstúpil DNA testy, ktoré potvrdili, že nie je skutočným otcom malého Archieho. Totižto portál Globe vypustil túto informáciu do éteru, ktorá prekvapila nejedného. Ďalší portál známy ako Gossip Cop zas tvrdí, že je to celé klamstvo, pretože už v minulosti sa potvrdilo, že portál Globe podával o kráľovskej rodine nepravdivé informácie. Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete zaujímavé zábery kráľovskej rodiny.

Autor: Diana
Zdroj foto: archívSUPER TEST! Viete, ako dlho budete žiť? My poznáme odpoveď!
Otestuj sa

Galéria

Šokujúce informácie zahraničných médií! Princ Harry podstúpil... Takéto výsledky hádam nik nečakal Šokujúce informácie zahraničných médií! Princ Harry podstúpil... Takéto výsledky hádam nik nečakal Šokujúce informácie zahraničných médií! Princ Harry podstúpil... Takéto výsledky hádam nik nečakal +18Šokujúce informácie zahraničných médií! Princ Harry podstúpil... Takéto výsledky hádam nik nečakal 
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac