Vedeli ste o tom? Spermie neslúžia len na počatie: Znižujú aj riziko...

Vedeli ste o tom? Spermie neslúžia len na počatie: Znižujú aj riziko...
Desať až dvadsať percent žien, ktoré otehotnejú, svoje dieťa nedonosia. Vedci v Holandsku však prišli na to, ako toto riziko eliminovať. Kľúčom sú samotné spermie. A to nie je jediné pozitívum mužského ejakulátu. Má to však háčik. Je potrebné ich prehltnúť...

12 exkluzívnych tipov do postele: Prekvapia každého chlapa!

Spermiami proti potratu
Ak sa na tehotenskom teste objavia dve čiarky, ešte nie je nič vyhraté. Až 20% žien má problém dieťa donosiť. Vedci v Holandsku zisťovali, kde je problém a ako možno toto nelichotivé číslo znížiť. Riešenie našli v samotných spermiách. Príčinou samovoľného potratu nie sú nielen genetické poruchy, ale aj fakt, že embryo vypudí samotný imunitný systém ženy. A tu prichádza na rad pomalé privykanie ženského tela na mužskú DNA. Najlepšie práve pomocou ejakulátu.

Chcete skúsiť sex so ženou? 7 pravidiel, ktoré sa oplatí dodržať

Konzumujte pravidelne
Štúdia, ktorá skúmala 234 tehotných žien prišla k záveru, že prehĺtanie ejakulátu pri orálnom sexe, pred aj počas tehotenstva, skutočne znižovalo riziko samovoľného potratu. Spermie obsahujú množstvo rôznorodých látok, vrátane mužských hormónov a proteínov. Ak sa dostanú tieto látky do tela ženy cez tráviace ústrojenstvo, pomaly si ich imunitný systém vybuduje toleranciu ako pri očkovaní a následne telo nebojuje proti embryu ako proti niečomu novému.

Očami psychológa: Závisí na počte ľudí, s ktorými sme spali?

Antidepresívum aj antiange terapia
Prehĺtanie sa nehodí len pre ženy, ktoré plánujú otehotnieť. Je prínosom pre všetky. Ejakulát muža obsahuje množstvo antioxitantov, ako glutatién, melatotín, vitamíny E a C, teda látky, ktoré si obvykle ženy kupujú v lekárni. Pritom ich majú k dispozícii v prirodzenej forme u partnera. Zbavujú telo oxidačného stresu, omladzujú a hormóny z ejakulátu majú protizápalové účinky. Tak isto môžete spermie vďaka endorfínom a serotonínu považovať aj za plnohodnotné antidepresívum. Skutočne škoda vypľúvať.

Zvádzanie bez slov: 8 sexy pohybov, ktoré zaručene zaberú

Nie je to najhoršia medicína
Treba povedať na rovinu, že v medicíne sú aj podstatne horšie a nechutnejšie medicíny ako mužské spermie. Navyše, samotné podávanie je jedno z tých príjemnejších. Rozhodne lepšie ako dávkovanie infúziou do žily. S partnerom si vďaka tejto terapii vybudujete nielen zdravie, ale zvýšite pravdepodobnosť, že plod vašej lásky sa narodí zdravý a ešte aj potešíte vášho miláčika. A to všetko jedným hltom!

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac